black head

zapisz się, pobierz plan i działaj!

Aby pobrać darmowe plany treningowe, musisz zapisać się na wyzwanie! Pamiętaj, by po zapisaniu kliknąć potwierdzenie na swojej skrzynce mailowej! Dla pierwszych osób dodatkowy prezent – kody rabatowe – 20% na kolekcję treningową PUMA (także na produkty przecenione) w sklepie internetowym Martes Sport!
Uwaga: liczba kodów ograniczona, liczy się czas zapisania do wyzwania. Kody przyjdą w osobnej wiadomości w pierwszym tygodniu wyzwania. Kody ważne do 05.06.2023 r.

.

21 dni do lepszej formy

Dosyć odkładania na później!
Tej wiosny weź sprawy w swoje ręce i dołącz do wyzwania treningowego, które pomoże Ci osiągnąć Twoje cele.

o co tu chodzi?

Wyzwanie #FITWIOSNA z marką PUMA i Martes Sport to idealna okazja do tego, by coś zmienić albo wskoczyć na wyższy poziom! Nie będzie lepszego momentu!
Wszystkie potrzebne materiały są na wyciągnięcie Twojej ręki. Spróbuj zrobić coś inaczej i po prostu zacząć, a przekonasz się, dokąd Cię to może zaprowadzić.
Wyzwanie trwa od 13 marca do 2 kwietnia.

Co na Ciebie czeka?

Darmowe plany treningowe w kilku wersjach, nowe treningi, treningi LIVE oraz dodatkowe wsparcie i motywacja ode mnie sprawi, że za 21 dni nic nie będzie już takie samo!

Daj sobie te 3 tygodnie i zobacz, ile możesz zmienić.
Dołącz do FIT WIOSNY i działaj razem z nami!

Dlaczego fit wiosna działa?

Profesjonalne plany treningowe

W trakcie wyzwania otrzymujesz profesjonalne plany treningowe ułożone przez trenerkę Martę Kruk. Stosuj plan, a zobaczysz efekty!

Czas na regularność!

Wyzwanie zmusza do regularności, która jest podstawą progresu. Zobacz, jak formuła wyzwania sprawia, że zamieniasz się w lepszą wersją siebie!

Motywacja i brak nudy!

Treningi w wyzwaniu są bardzo różnorodne, by spróbować jak największą ilość różnych aktywności. Możesz liczyć też na wsparcie naszej społeczności - #druzynaCF!

trenuj i walcz o nagrody!

Motywuje Cię rywalizacja? Świetnie!
Możesz wygrać nagrania treningu z Martą na kanale Codziennie Fit i komplety treningowe marki PUMA!

Co należy zrobić, by wziąć udział w konkursie?

  1. Razem z planami treningowymi otrzymasz planszę BINGO. Spróbuj wykonać 5 zadań tak, by skreślić bingo (pamiętaj o polu obowiązkowym i zachowaj paragon lub potwierdzenie zakupu online!). 
  2. Relacjonuj swoje treningi, zadania z BINGO i postępy przez całe wyzwanie, pamiętając o oznaczeniach:
  1. Spośród uczestników wyzwania wybierzemy aż 10 osób, które regularnie i kreatywnie relacjonowały wyzwanie oraz prawidłowo skreśliły BINGO. Wszystkie osoby otrzymają komplety treningowe marki PUMA z nowej kolekcji dostępnej w Martes Sport, a 2 osoby, które wygrają GŁÓWNĄ NAGRODĘ dodatkowo zaprosimy do udziału w nagraniach treningu z Martą na jej kanał na YouTubie!
    Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

czas zacząć działać!

Plany treningowe

W ramach wyzwania po zapisie otrzymasz plany treningowe w różnych wersjach. Możesz przeskakiwać między poziomami, dopasowując danego dnia trening z planu do siebie!

Jak to ogarnąć?

Jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji jak korzystać z planów treningowych, znajdywać treningi lub masz jakieś pytania, zajrzyj na WPIS NA BLOGU O WYZWANIU.

wybierz swój plan treningowy

Przygotowałam dla Was plany treningowe w 4 wersjach:

  • dla mega początkujących 
  • dla średnio-zaawansowanych i ambitnych początkujących 
  • dla zaawansowanych
  • dla biegaczy

Aby pobrać plan, musisz zapisać się na darmowe wyzwanie poniżej – dla pierwszych, najszybszych osób dodatkowy prezent: kody rabatowe – 20% na kolekcję treningową PUMA w sklepie internetowym Martes Sport.
Kody przyjdą w osobnej wiadomości w pierwszym tygodniu wyzwania..

Jak korzystać z planu? Przeczytasz o tym na moim blogu: TUTAJ.

Zagrajmy w bingo!

Treningi to nie wszystko!

Zmotywuj się do zdrowszego życia, wykonując zadania z naszego FIT BINGO! Zapisując się do wyzwania, razem z planami treningowymi otrzymasz planszę BINGO. Znajdziesz tam mini-zadania z zakresu diety, wellness, zdrowia, aktywności.

Jak to działa?

BINGO osiągasz wtedy, kiedy uda Ci się skreślić 5 zadań pod rząd, przechodząc przez środek (pole obowiązkowe).

KTO WYGRYWA?

Osoby, które prawidłowo skreśliły BINGO i relacjonują wyzwanie FIT WIOSNA na swoim Instagramie, mają szanse na wygranie udzialu w nagraniach treningów z Martą i strojów od marki PUMA!

Czy będziesz hardcorem?

Podnieś poprzeczkę i spróbuj wykonać WSZYSTKIE zadania Bingo! To będzie dopiero wyzwanie!

nie czekaj! Dołącz teraz!

Aby pobrać darmowe plany treningowe, musisz zapisać się na wyzwanie! Pamiętaj, by po zapisaniu kliknąć potwierdzenie na swojej skrzynce mailowej!
Dla pierwszych osób dodatkowy prezent – kody rabatowe – 20% na kolekcję treningową PUMA (także na produkty przecenione) w sklepie internetowym Martes Sport!
Uwaga: liczba kodów ograniczona, liczy się czas zapisania do wyzwania. Kody przyjdą w osobnej wiadomości w pierwszym tygodniu wyzwania. Kody ważne do 05.06.2023 r.

.

nie pomiń treningów premierowych!

Oprócz treningów, które już znajdzies w planie oraz na kanale Codziennie Fit, w każdy poniedziałek będzie czekał na Ciebie nowy trening specjalny!
W trakcie tych treningów oprócz Marty zobaczysz członków #druzynyCF w akcji: Martę, Sebastiana, Magdę, Anetę i Marzenę.
To będzie dodatkowa motywacja do działania!

pamiętaj o treningach live!

Co tydzień widzimy się także na treningach NA ŻYWO: to dodatkowa dawka motywacji i energii do działania!

Zerknij na planie który trening zaznaczony jest jako LIVE, przygotuj matę i zapnij pasy, bo szykuje się nam lot w krainę inspiracji i walki o bycie najsprawniejszą wersją siebie!

Zobacz kolekcję treningową puma

Nową kolekcję treningową marki PUMA znajdziesz w sklepach sieci Martes Sport.