DOŁĄCZ DO WYZWANIA I BĄDŹ FIT NA WIOSNĘ!

Działamy od 1 do 28 marca!

Brak motywacji? Rozleniwienie? Wiosenne przesilenie? Nie z tym wyzwaniem!
Zacznij wiosnę z odpowiednią energią i dołącz do naszego wyzwania  – jeśli chcesz dobrze rozpocząć nową porę roku, regularnie ćwiczyć i zobaczyć, na co stać Twoje ciało – #FITWIOSNA jest dla Ciebie! Czeka na Ciebie profesjonalny plan treningowy, nowe treningi wideo co tydzień i… wsparcie od całej społeczności #druzynaCF. 

Dalej nie masz motywacji? Zakup jedną rzecz z kolekcji PUMA w sklepach Martes Sport i relacjonuj swoje wyzwanie na Instagramie, oznaczając je hasztagami: #druzynaCF i #fitwiosna oraz  oznaczając @pumaperformance oraz @martes.sport – 10 osób wygrywa komplety treningowe marki PUMA, a 2 osoby dodatkowo zostaną zaproszone na wspólne nagrania treningów do Wrocławia i same będą mogły stać się motywacją dla innych!

Regulamin znajdziesz TUTAJ.

WYNIKI KONKURSU – LISTA ZWYCIĘZCÓW:
Miejsce 1 i 2:
@fjitinka @kk_milaa.86
Nagrodzeni:
@mateuszchecofficial @fitnestycznie  @jealous_of_the_angels_
@iwona_piaseczna_  @magenta8118 @negrobranca @act.ive_sisters @sadziaa
Wygranych prosimy o wiadomość na kontakt@codzienniefit.pl

osiągnij swoje cele

Wyzwanie jest tak zaprojektowane, żeby pomóc Ci osiągnąć cele – zarówno sylwetkowe, jak i sprawnościowe.

Dzięki treningom z planu znacząco poprawisz swoją kondycję i sprawność. Jeśli zależy Ci na pracy nad sylwetką, dodaj do tego odpowiednie odżywianie – na efekty nie trzeba będzie dużo czekać!

Daj sobie 4 tygodnie i zobacz, ile może się zmienić. Bo w sumie… próbując przecież nic nie tracisz!

POCZUJ MOTYWACJĘ OD INNYCH

W każdy poniedziałek na kanale YouTube Codziennie Fit będzie czekał na Ciebie zupełnie nowy trening – tym razem nie ćwiczymy tylko we dwójkę, bo na treningu pojawią się też osoby z naszej społeczności #druzynaCF!

Osoby takie jak Ty czy ja – którym też nie zawsze się chce, ale które cisną do przodu! Razem nie odpuszczamy – te 28 dni będzie nasze!

CARDIO BEZ MATY

Cardio w wersji Standing Party, czyli bez maty i podporów.

STRONG BODY

Trening siłowy z hantlami w domu - sprawna sylwetka na zamówienie!

TOTAL HIIT

Trening interwałowy, który wniesie Twoją sprawność na nowy poziom.

FIT BODY

Trening wzmacniający na całą sylwetkę tylko i wyłącznie z masą własnego ciała.

POBIERZ PLAN TRENINGOWY

Odpowiednio rozpisany plan treningowy to mus, jeśli chcesz mieć efekty! Dlatego przygotowałam dla Was plan treningowy na 4 tygodnie w aż 3 wersjach:

  • dla mega początkujących 
  • dla średnio-zaawansowanych i ambitnych początkujących 
  • dla zaawansowanych

Aby pobrać plan, musisz zapisać się na darmowe wyzwanie poniżej – dla pierwszych, najszybszych osób dodatkowy prezent – kody rabatowe – 25 % na kolekcję PUMA w sklepie internetowym Martes Sport! Kody przyjdą do najszybszych osób w osobnej wiadomości 1 marca.
Jak korzystać z planu? Przeczytasz o tym na moim blogu: TUTAJ.

ZAPISZ SIĘ I POBIERZ PLAN TRENINGOWY

Aby pobrać plan, musisz zapisać się poniżej – dla pierwszych osób dodatkowy prezent – kody rabatowe – 25% na kolekcję PUMA w sklepie internetowym Martes Sport! Uwaga: liczba kodów ograniczona, liczy się czas zapisania do wyzwania. Kody przyjdą do najszybszych osób w osobnej wiadomości 1 marca.

.

POBIERZ APLIKACJĘ PUMATRAC!

Szukasz inspiracji do treningów? Wypróbuj aplikację PUMATRAC, w której znajdziesz treningi skomponowane przez trenerów z całego świata!  Znajdziesz tu zestawy rozciągające, siłowe, cardio, biegowe, a także jogę, boks czy pilates. W PUMATRAC masz też 7 treningów prowadzonych przez Martę. PUMATRAC przyda się do naszego wyzwania #FITWIOSNA, więc pobierz i przygotuj się na wspólny wycisk!
Aplikacja jest darmowa.

NOWA KOLEKCJA PUMA

Nową kolekcję treningową marki PUMA znajdziesz w sklepach sieci Martes Sport.