transparent white

PODEJMIJ WYZWANIE I WYGRAJ NAGRODY!

07/10/19 - 03/11/19

Fot. Fotografia dla Biznesu Agata Matulka
fit jesien

Ta jesień wcale nie musi być leniwa i demotywująca! Postaw na aktywność, podnieś sobie poprzeczkę i zmierz się w wyzwaniu treningowym przygotowanym przez Martę z Codziennie Fit!
4 tygodnie, 4 nowe treningi i jeden plan treningowy – to musi się udać! Na samym początku wyzwania dostaniesz plan treningowy, który pomoże Ci utrzymać motywację i zapewni najlepsze efekty. W każdy poniedziałek na kanale YouTube Codziennie Fit będzie czekał na Ciebie nowy trening, który doda Ci kopa do działania!

Relacjonuj swoje zmagania na Instagramie oznaczając je hasztagami #fitjesien, #druzynaCF i oznaczając @pumaperformance oraz @martes.sport.

Motywuj innych i walcz o wygraną – dla najaktywniejszych uczestników z najciekawszymi relacjami mamy aż 10 nagród – do wygrania pakiet składający się z bonu o wartości 500 zł na kolekcję PUMA w salonach sieci Martes Sport, książki „Motywator”, płyty z treningami „SOS” oraz i gadżety marki PUMA! Regulamin znajdziesz TUTAJ!

WYNIKI KONKURSU – LISTA ZWYCIĘZCÓW:

@sandra.krefta  @jolantamlo
@iwonaa_cf  @julaaa_5
@karol_swi @zubin.ka
@kk.miabella @dzidulina
@wiola_bla @dorothy_bn

#fitjesien #druzynaCF

NOWY TRENING W KAŻDY PONIEDZIAŁEK!

SUPER CARDIO

spalanie & kondycja

STRONG

trening z hantlami

HIIT WYCISK

trening interwałowy

SLIM BODY

trening z dużą piłką

PLAN TRENINGOWY NA 4 TYGODNIE

Dużo lepiej trenuje się z konkretnym programem, dlatego przygotowałam dla Was pełny plan treningowy na cały miesiąc. Dzięki temu nie musisz się martwić o to, jak dzisiaj ćwiczyć – harmonogram jest odpowiednio wyważony i tak zaprojektowany, aby przynosić najlepsze efekty. Przy okazji gotowy harmonogram pomaga utrzymać motywację i sprawia, że… nie ma już miejsca na wymówki!

Więcej o planie przeczytasz na moim blogu – TUTAJ.

Klikając przycisk poniżej pobierzesz gotowy plan do druku:

POBIERZ APLIKACJĘ PUMATRAC

Gotowi na trening w każdym miejscu na ziemi? Tak naprawdę – wystarczy tylko telefon. Pobierz aplikację PUMATRAC i korzystaj z rozmaitych treningów ułożonych przez trenerów z całego świata! Znajdziesz też tam aż 7 treningów Marty – zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych!

Aplikacja przyda Ci się także w trakcie naszego wyzwania, więc nie ma na co czekać – czas uzbroić się w narzędzia, które pozwolą przeżyć nam naprawdę FIT JESIEŃ!

Nową kolekcję treningową marki PUMA znajdziesz w sklepach sieci Martes Sport.