_DX_1539

WYZWANIE TRENINGOWE FIT JESIEŃ 2

Jesień to idealny czas na działanie – zwłaszcza, jeśli masz zapewniony dopasowany plan treningowy i motywację od całej drużyny Codziennie Fit! To MUSI się udać!

4 tygodnie, 4 nowe treningi, 1 plan treningowy i 1 wyzwanie nawykowe – to odpowiednia kombinacja, by tej jesieni naprawdę postarać się być FIT i osiągnąć swoje cele. Pobierz plan treningowy oraz nawykownik, ustal swoje priorytety i zacznij swoją przygodę!

W każdy poniedziałek na kanale YouTube Codziennie Fit będzie czekał na Ciebie zupełnie nowy trening, który zmotywuje Cię do działania i pozwoli stać się najsprawniejszą wersją siebie. Kontynuuj treningi według planu i… patrz jak zmienia się Twoje ciało i Twój styl życia!

Ale to nie wszystko – zakup jedną rzecz z kolekcji PUMA w sklepach Martes Sport i relacjonuj swoje zmagania na Instagramie oznaczając je hasztagami #fitjesien, #druzynaCF i oznaczając @pumaperformance oraz @martes.sport. 

Wygrywa 10 najaktywniejszych osób z ciekawymi relacjami, które spędzą dzień treningowy we Wrocławiu z Martą.

Regulamin znajdziesz TUTAJ.

WYNIKI KONKURSU – LISTA ZWYCIĘZCÓW:
@martynajumps  @fit_bez_spiny
@_dorota_db  @kejsi_be
@hania_druzynacf  @agaczi3244
@jola_mlo  @marcia.music
@rrenia  @kk_milaa.86
Wygranych prosimy o wiadomość na kontakt@codzienniefit.pl

 

#fitjesien #druzynaCF @pumaperformance @martes.sport @codziennie_fit

PODEJMIJ WYZWANIE I WYGRAJ NAGRODY!

05/10/20 - 01/11/20

PLAN TRENINGOWY NA 4 TYGODNIE

Przemyślany i konkretny plan treningowy to jedna z gwarancji sukcesu! Dlatego opracowałam dla Was szczegółowy harmonogram treningów na 4 tygodnie w dwóch wersjach: łatwiejszej i trudniejszej. Plan pozwoli utrzymać motywację i trenować mądrze!

Więcej o planie przeczytasz na moim blogu – TUTAJ.

Klikając przycisk poniżej pobierzesz gotowy plan do druku:

KORZYSTAJ Z NAWYKOWNIKA

Skoro już podejmujemy wyzwanie – dlaczego nie zrobić tego z odpowiednią pompą? Oprócz planu treningowego, warto skorzystać z NAWYKOWNIKA. Pobierz plansze i wyznacz swoje cele, a następnie codziennie skreślaj każdy dzień i obserwuj, jak powoli zmieniasz nawyki i życie na zdrowsze.

Plansze idealnie nadają się do relacjonowania swojego wyzwania w relacji na Instagramie:

POBIERZ APLIKACJĘ PUMATRAC

Gotowi na trening w każdym miejscu na ziemi? Tak naprawdę – wystarczy tylko telefon. Pobierz aplikację PUMATRAC i korzystaj z rozmaitych treningów ułożonych przez trenerów z całego świata! Znajdziesz też tam aż 7 treningów Marty – zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych!

Aplikacja przyda Ci się także w trakcie naszego wyzwania, więc nie ma na co czekać – czas uzbroić się w narzędzia, które pozwolą przeżyć nam naprawdę FIT JESIEŃ!

nowa kolekcja puma

Bądźmy ze sobą szczerzy – treningowe ubrania też potrafią zmotywować do działania. Jeśli szukasz inspiracji – nową kolekcję treningową marki PUMA znajdziesz w sklepach sieci Martes Sport.