Codziennie Fit

Trening obwodowy z hantlami | SUMMER SHAPE | Trening siłowy w domu [WIDEO]

Trening obwodowy z hantlami to jedna z najfajniejszych metod, by przećwiczyć całe ciało! Chwytaj za swoje hantle i daj mi 40 minut – tyle wystarczy, by zrobić świetny i skuteczny trening siłowy. Co więcej, ten zestaw możesz wykonać zarówno w domu, jak i na siłowni, więc nie ma wymówek!

Czy czujecie powiew lata i wakacyjną bryzę? Nawet jeśli nie, to z tym treningiem zdecydowanie się to zmieni! Oprócz fajnego zestawu, który pozwoli Wam popracować nad sylwetką i mięśniami, te nagranie w plenerze ma też przywołać wakacyjne wibracje i umilić Wam czas spędzony na macie. W trakcie pojawi się też gość specjalny – jaki? Musicie zrobić trening, by się przekonać!

Co to za trening? Trening obwodowy z hantlami

SUMMER SHAPE – to trening obwodowy z hantlami, czyli trening siłowy w dom lub do wykonania na siłowni – wszystko zależy od Ciebie! To jeden z pierwszych wakacyjnych, plenerowych treningów, który dostarczy Ci nie tylko dobrej dawki ruchu, ale też motywacji i ładnych widoków przy okazji. W trakcie tego treningu ćwiczymy dokładnie całe ciało i pracujemy w formie obwodu. Reguluj trudność treningu dokładając lub zmniejszając obciążenie. Trening bez cardio oraz bez skakania!
DLA KOGO:  średniozaawansowani do zaawansowanych oraz ambitni początkujący – poziom treningu zależy głównie od dobranego przez nas ciężaru!
RODZAJ:  trening siłowy, obwodowy, oporowy, z hantlami
CEL:  praca nad sylwetką, ujędrnienie figury, zwiększenie masy mięśniowej, poprawa wytrzymałości mięśniowej
INTENSYWNOŚĆ:  średnia oraz niska

DOŁĄCZ DO WYZWANIA SUMMER READY!

plany treningowe w domu, wyzwanie summer ready, letnia forma, wyzwanie treningowe, plan treningowy w domu

Właśnie ruszyło czerwcowe wyzwanie Summer Ready! Dołącz i pobierz plan treningowy – przygotowałam aż sześć różnych wersji do wyboru! Wyzwanie jest kompletnie darmowe – wszystkie szczegóły wraz z planami treningowymi znajdziesz TUTAJ.

Wyzwanie trwa od 3 czerwca, ale możesz do niego dołączyć w każdym momencie. Niezależnie od Twojego poziomu, na pewno znajdziesz plan idealny dla Ciebie. Wystarczy spróbować!

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW – TAKICH JAK TRENING SUMMER SHAPE!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

Exit mobile version