TreningiZestawy ćwiczeń

TRENING NA STOJĄCO | Bez maty, bez podporów – idealny na wakacje! 35 min. w pięknym plenerze [WIDEO]

Trening na stojąco to świetny pomysł na to, by móc wykonać trening wszędzie – niezależnie od tego, czy jesteście w domu, w hotelu, na wakacjach czy w plenerze, z tym zestawem to nie będzie problem! Ćwiczenia na całe ciało z przewagą cardio pomogą popracować nad kondycją i spalić trochę kalorii, przy okazji mamy też sporo ruchów wzmacniających pośladki, nogi i brzuch. A gdyby tego wszystkiego było mało – trening robimy w przepięknej lokalizacji, bo za mną jest Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego! Takiego klimatu nie ma nigdzie indziej.

Mega się cieszę, że mogę nagrywać dla Was treningi w tak pięknych miejscach! Ten zestaw to zdecydowanie jedna z perełek na kanale – nie dajcie się jednak zwieść, to, że trening jest bez maty, nie oznacza, że będziemy się obijać. Wręcz przeciwnie! Dzieje się dużo i po 30 minutach jak już go ukończycie, z pewnością będziecie mieli wrażenie, że zrobiliście porządny trenio!

Ten zestaw to połączenie cardio i wzmacniania, który pomoże popracować nad całą sylwetką, kondycją i zdecydowanie poprawi Wasze samopoczucie, bo widoki w Ogrodzie Botanicznym we Wrocławiu gdzie to nagrywałam, są niesamowite!

Co to za trening? TRENING NA STOJĄCO: STANDING WORKOUT

STANDING WORKOUT – to trening ogólnorozwojowy, trening na stojąco bez maty i bez podporów. Jest to zestaw na całe ciało z przewagą cardio, co sprawia, że jest to świetny trening na wakacje – do zrobienia w hotelu, w plenerze czy w domowym zaciszu. Nie musisz mieć dużo miejsca, jest to też trening bez sprzętu. Nie ma więc wymówek, tym bardziej, że do jego wykonania wystarczy 35 minut.
CEL: poprawa sprawności i formy, spalanie kalorii, poprawa kondycji, wzmocnienie nóg, pośladków i brzucha
INTENSYWNOŚĆ:  zmienna, głównie średnia
POZIOM ZAAWANSOWANIA: średniozaawansowani i zaawansowani

DOŁĄCZ DO WYZWANIA SUMMER READY!

plany treningowe w domu, wyzwanie summer ready, letnia forma, wyzwanie treningowe, plan treningowy w domu

Właśnie ruszyło czerwcowe wyzwanie Summer Ready! Dołącz i pobierz plan treningowy – przygotowałam aż sześć różnych wersji do wyboru! Wyzwanie jest kompletnie darmowe – wszystkie szczegóły wraz z planami treningowymi znajdziesz TUTAJ.

Do wyzwania możesz dołączyć w każdym momencie. Niezależnie od Twojego poziomu, na pewno znajdziesz plan idealny dla Ciebie. Wystarczy spróbować!

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW – TAKICH JAK TRENING SUMMER SHAPE!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.