TreningiZestawy ćwiczeń

Trening hybrydowy w domu | HYBRID ATHLETE | Trening wytrzymałościowy i siłowy 45 min. [WIDEO]

Jednym z największych trendów w fitness świecie w 2024 jest z pewnością trening hybrydowy. Co to takiego? To połączenie różnych typów wysiłku i ćwiczeń, które sprawia, że oprócz pracy nad sylwetką, zyskujemy świetną formę fizyczną i ćwiczymy ogólnorozwojowo. A skoro tak, to dlaczego nie spróbować takiego treningu w domu? Mam dzisiaj dla Was zestaw, który obudzi drzemiącego w Was sportowca. Nawet, jeśli nie przypuszczaliście, że taki w ogóle w Was istnieje 🙂

Trening hybrydowy „hybrid training” to zwrot, który obecnie w środowisku fitness jest bardzo popularny. Idea jest prosta: to tak naprawdę trening ogólnorozwojowy, czyli taki, który skupia się na wszystkich typach wysiłku i rozwija naszą sprawność wszechstronnie. Czyli może mieć w sobie elementy treningu siłowego, crossfit, treningu kalistenicznego, interwałowego, cardio, a nawet pilatesu, biegania czy jazdy na rowerze. Wszystko zależy od naszych możliwości i miejsca, w którym trenujemy.

W przypadku ćwiczeń w domu – idealnym połączeniem hybrydowym wydaje się trening siłowy z elementami cardio lub treningu HIIT (interwałów). I właśnie taki jest hybrid athlete! To świetny trening, jeśli chcecie popracować nad sylwetką, nad sprawnością, wydolnością, siłą… albo macie ochotę kiedyś wystartować w zawodach Hyrox, bo tego typu trening z powodzeniem możecie też wpleść do hyroxowego planu treningowego. 🙂 To także idealny trening dla biegaczy oraz wszystkich sportowców.

Słowem: nie ma chyba osoby, która by na tym treningu nie zyskała! Jednak z racji swojej formy, trening ten przeznaczony jest dla osób średniozaawansowanych i zaawansowanych – nie polecałabym go osobom początkującym.

Co to za trening? Trening hybrydowy w domu: hybrid athlete.

HYBRID ATHLETE – to trening hybrydowy w domu, czyli trening ogólnorozwojowy lub siłowo-wytrzymałościowy. Znajdziecie w nim elementy treningu siłowego oraz treningu cardio, co sprawia, że w krótkim czasie trenujecie dokładnie całe ciało, pracujecie nad kondycją i wzmocnieniem mięśni. Połączenie treningu z hantlami z cardio sprawia, że w 45 minut jesteście w stanie wykonać bardzo efektywny trening, który pomoże Wam popracować nad formą – zarówno sportową jak i sylwetkową!
CEL: lepsza kondycja, lepsza wytrzymałość, siła, praca nad sylwetką, odchudzanie
INTENSYWNOŚĆ:  zmienna, od niskiej do wysokiej

DOŁĄCZ DO WYZWANIA SUMMER READY!

plany treningowe w domu, wyzwanie summer ready, letnia forma, wyzwanie treningowe, plan treningowy w domu

Właśnie ruszyło czerwcowe wyzwanie Summer Ready! Dołącz i pobierz plan treningowy – przygotowałam aż sześć różnych wersji do wyboru! Wyzwanie jest kompletnie darmowe – wszystkie szczegóły wraz z planami treningowymi znajdziesz TUTAJ.

Do wyzwania możesz dołączyć w każdym momencie. Niezależnie od Twojego poziomu, na pewno znajdziesz plan idealny dla Ciebie. Wystarczy spróbować!

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW – TAKICH JAK TRENING SUMMER SHAPE!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.