Site icon Codziennie Fit

TONE UP – TRENING BRZUCH UDA POŚLADKI Z LEMURAMI | trening wzmacniający [WIDEO] Bez cardio!

trening wzmacniający

Trening wzmacniający z… lemurami?! Tak, dobrze czytacie i jestem przekonana, że takiego treningu jeszcze nigdy w życiu nie robiliście. Wystarczy 30 minut, by osiągnąć dwie rzeczy: zrobić dobry trening na brzuch, uda i pośladki, a także uśmiechnąć się kilkanaście razy do lemurów, które fikają w tle! Ten specjalny trening nagrany we wrocławskim zoo ma dwa cele – dokładnie wzmocnić i przećwiczyć Wasze ciało bez żadnego sprzętu i poprawić Wam humor! Trening nie zawiera skakania ani elementów cardio.

Tone up to taki fajny zwrot, którego brakuje mi trochę w języku polskim – „tonizowanie”. I taki cel ma właśnie dzisiejszy set – to wzmacnianie, modelowanie i ujędrnianie pośladków, ud i brzucha (no dobra, a także trochę ramion, bo mnie lekko poniosło w trakcie – wybaczcie!). Będzie idealnym zestawem dla każdej osoby, która chce popracować nad sylwetką i sprawnością robiąc trening w domu. To też super trening dla biegaczy w domu – wzmocni Wasze ciało i wpłynie pozytywnie na Wasze bieganie!

Co to za trening? Trening wzmacniający brzuch uda pośladki | z lemurami!

TONE UP Z LEMURAMI – to trening wzmacniający, który pomoże wzmocnić, ujędrnić i wymodelować sylwetkę – i to wszystko bez sprzętu, za to z gośćmi specjalnymi: lemurami z wrocławskiego ZOO! Niezależnie od tego, czy masz dzisiaj motywację czy nie – jestem pewna, że ten set poprawi Wam humory, bo nie się nie zerkać na skaczące wesoło lemury w tle i się nie uśmiechnąć! Trening nie zawiera też podskoków ani cardio, więc będzie idealnym wyborem w ciepłe dni lub w momencie, kiedy nie macie ochoty na skaczące wygibasy. Skupiamy się dzisiaj na trzech partiach: brzuch, uda, pośladki, ale poćwiczą także ramiona.
RODZAJ:  trening wzmacniający, modelujący
CEL:  poprawa wytrzymałości mięśniowej, praca nad sylwetką, ujędrnienie figury,
INTENSYWNOŚĆ:  niska

DOŁĄCZ DO WYZWANIA SUMMER READY!

Właśnie ruszyło czerwcowe wyzwanie Summer Ready! Dołącz i pobierz plan treningowy – przygotowałam aż sześć różnych wersji do wyboru! Wyzwanie jest kompletnie darmowe – wszystkie szczegóły wraz z planami treningowymi znajdziesz TUTAJ.

Do wyzwania możesz dołączyć w każdym momencie. Niezależnie od Twojego poziomu, na pewno znajdziesz plan idealny dla Ciebie. Wystarczy spróbować!

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW – TAKICH JAK TRENING SUMMER SHAPE!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

Exit mobile version