TreningiZestawy ćwiczeń

Poczuj luz! Rozciąganie całego ciała – idealny stretching w domu | 20 minut dla siebie [WIDEO]

Spięte biodra? Bolące nogi? Drewniane plecy? Jeśli któreś z tych słów Was opisuje, czas na rozciąganie Poczuj Luz! Wystarczy Wam 20 minut, by poczuć się w swoim ciele o wieeeele lepiej! Nie ma na co czekać: rozkładajcie maty i lecimy z tym, rozciąganie całego ciała wejdzie idealnie!

Wiem, że wiele osób nie czuje motywacji do rozciągania, ale jest to jedna z tych aktywności, które warto robić i które – robione regularnie – przynoszą spektakularne efekty. Jakie? Lepsza postawa ciała, brak bólu w mięśniach, zmniejszenie bólu pleców, a także gibkość, elastyczność i mobilność, która poprawia też efekty standardowych ćwiczeń. Nie musimy się rozciągać długo: 20 minut to już świetny wynik! Zamiast więc odkładać stretching na później, warto wziąć się do roboty.

POCZUJ LUZ! ROZCIĄGANIE CAŁEGO CIAŁA

Co to za trening?

POCZUJ LUZ! – to rozciąganie całego ciała, czyli trening nazywany też „stretching”. Jeśli chcesz zrobić dobre rozciąganie po treningu lub po prostu popracować nad swoim zakresem ruchów, gibkością i elastycznością, to świetny zestaw od którego możesz zacząć! Proste, ale skuteczne ruchy pozwolą rozluźnić ciało w domu. Ten trening genialnie sprawdzi się też jako rozciąganie po bieganiu.
DLA KOGO:  wszyscy, od początkujących do zaawansowanych
RODZAJ:  rozciąganie, stretching
CEL:  poprawa mobilności, elastyczności, przyspieszenie regeneracji, pozbycie się napięć w ciele, odstresowanie
INTENSYWNOŚĆ:  niska

PRZYJDŹ NA TRENING NA ŻYWO W TWOIM MIEŚCIE!

Właśnie trwa moja trasa treningowa: Codziennie Fit Tour powered by PUMA! Trasa to nie tylko trening na żywo ze mną i całą drużyną Codziennie Fit: to też masa atrakcji, którą dla Was przygotowałam i dzień pełen motywacji i inspiracji do działania!

W tym roku odwiedzę 7 miast:

 • 11.05 Chorzów (zapraszamy cały Śląsk!)
 • 12.05 Łódź
 • 18.05 Poznań
 • 19.05 Gdańsk
 • 25.05 Warszawa SOLD OUT
 • 26.05 Kraków
  i uwaga… jesienią czeka na nas…
 • 14.09 WIELKI FINAŁ TRASY WE WROCŁAWIU!
  gdzie spróbujemy zrobić największy trening Codziennie Fit w historii!

Szczegóły oraz bilety na trasę znajdziecie TUTAJ.

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW – TAKICH JAK TRENING ENDORFINY!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.