TreningiZestawy ćwiczeń

SUPER FIT BODY – mieszanka pilatesu, barre i wzmacniania, czyli idealny trening na całe ciało | bez skakania | trening bez cardio | 35 MIN. [WIDEO]

Jeśli chcielibyście spróbować czegoś nowego – ten zestaw będzie do tego perfekcyjny! Trening bez cardio, który skupia się na spokojnej pracy nad sylwetką i wzmocnieniem całego ciała i to z widokiem na morze? Proszę bardzo!

Super Fit Body to trening, który powstał z mojej chęci… kombinowania. Zainspirowana różnymi odmianami ćwiczeń, takimi jak pilates, barre, ale też czyste wzmacnianie, postanowiłam zmiksować to wszystko w jednym zestawie – i tak właśnie stworzyłam dzisiejszy zestaw!

SUPER FIT BODY to kolejny trening z naszego wielkiego wyzwania Fit Wiosna 2024! Jeśli jeszcze nie dołączyliście do wyzwania, możecie to zrobić w każdej chwili: wystarczy wejść na STRONĘ WYZWANIA, zapisać się i pobrać aż 5 wersji darmowych planów treningowych! Dołącz do 12 tysięcy osób, które zapisały się do wyzwania Fit Wiosna!

wyzwanie fit wiosna, trening całego ciała bez sprzętu

TRENING SUPER FIT BODY: TRENING BEZ CARDIO NA CAŁE CIAŁO

Co to za trening?

SUPER FIT BODY – to trening bez cardio, trening wzmacniający i modelujący, inspirowany pilatesem oraz barre, który pomoże popracować nad wszystkimi partiami ciała w spokojny, ale piekący (haha) sposób. Precyzyjne, płynne ruchy pomogą skupić się na odpowiednim czuciu mięśniowym i efektywnie popracować nad sylwetką. Poczuj wszystkie mięśnie i jednocześnie zrelaksuj się – trening ma pięęęęękny widok na morze w Hiszpanii. To łączenie przyjemnego z pożytecznym!
DLA KOGO:  od ambitnych początkujących do zaawansowanych
RODZAJ:  wzmacnianie, pilates, barre
CEL:  wzmacnianie ciała, modelowanie, praca nad wytrzymałością mięśniową
INTENSYWNOŚĆ:  niska

PRZYJDŹ NA TRENING NA ŻYWO W TWOIM MIEŚCIE!

Już w maju ruszam w moją trasę treningową: Codziennie Fit Tour powered by PUMA! Trasa to nie tylko trening na żywo ze mną i całą drużyną Codziennie Fit: to też masa atrakcji, którą dla Was przygotowałam i dzień pełen motywacji i inspiracji do działania!

W tym roku odwiedzę 7 miast:

  • 11.05 Chorzów (zapraszamy cały Śląsk!)
  • 12.05 Łódź
  • 18.05 Poznań
  • 19.05 Gdańsk
  • 25.05 Warszawa
  • 26.05 Kraków
  • i uwaga… jesienią czeka na nas…
  • 14.09 WIELKI FINAŁ TRASY WE WROCŁAWIU!
    gdzie spróbujemy zrobić największy trening Codziennie Fit w historii!

Szczegóły oraz bilety na trasę znajdziecie TUTAJ.

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW – TAKICH JAK TRENING CARDIO 30 MIN. W DOMU!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.