TreningiZestawy ćwiczeń

Trening sylwetkowy w domu i na siłowni | trening siłowy z hantlami 50 MIN. [ WIDEO]

Trening sylwetkowy – czyli spokojny, ale mocny trening z hantlami na całe ciało – to idealne rozwiązanie, jeśli chcecie popracować nad swoją sylwetką. Możecie go robić zarówno w domu jak i na siłowni. Co więcej, cały czas możecie z nim progresować i robić postępy przez zwiększanie ciężaru!

Na Waszą prośbę nagrałam bardziej typowy trening sylwetkowy, na którym możecie skupić się na technice i zwiększyć ciężar obciążenia. Dużo osób prosiło o proste, sprawdzone ruchy i więcej technicznych porad: mam nadzieję, że ten zestaw spełni Wasze oczekiwania i wpadnie na listę ulubieńców. Tym bardziej, że przez jego formułę możecie go robić bardzo często – wystarczy dbać o regularne zwiększanie obciążenia i progres gotowy!

TRENING SYLWETKOWY – trening siłowy na modelowanie sylwetki

Co to za trening?

TRENING SYLWETKOWY – to typowy trening siłowy, który pomoże wymodelować i wyrzeźbić sylwetkę. Składający się z klasycznych ćwiczeń, pozwala popracować w skupieniu nad wszystkimi partiami i spokojnie progresować z ciężarem przez długi czas.  
DLA KOGO:  dla średniozaawansowanych i zaawansowanych, początkujących z dużym stażem
RODZAJ:  siłowy
CEL:  poprawa wyglądu sylwetki, modelowanie, ujędrnienie, zwiększenie masy mięśniowej
INTENSYWNOŚĆ:  zmienna, głównie niska

POBIERZ DARMOWE PLANY TRENINGOWE

plany treningowe

W naszej społeczności trwa właśnie mini-wyzwanie MARCOWE FITLOVE. Pobierz darmowe plany treningowe i dołącz do nas! Wszystkie szczegóły znajdziesz TUTAJ.

JEDŹ NA OBÓZ ZE MNĄ!

Uwaga: zostały 4 miejsca! Rejestrację i wszystkie szczegóły znajdziesz TUTAJ.

Mój obóz wraca! Po rocznej przerwie czas na kolejną edycję Codziennie Fit Camp powered by PUMA! W tym roku widzimy się 9-13 lipca w województwie Lubuskim w hotelu Dwór Kolesin Hotel SPA na obozie sportowym, który zmotywuje Was do działania i pozwoli spędzić super aktywne wakacje w doborowym gronie drużyny CF! W planie treningi ze mną oraz innymi instruktorami, poranne rozruchy, dodatkowe warsztaty i wykłady, aktywności pozatreningowe i oczywiście dobre jedzonko, a to wszystko w otoczeniu natury – będzie świetnie!

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW – TAKICH JAK TRENING SYLWETKOWY!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.