Codziennie Fit

KRÓTKI TRENING MOBILITY NA CO DZIEŃ, CZYLI PRZESTAŃ BYĆ DREWNEM [18 MIN.] | WIDEO

Czym jest trening mobility? To specjalne ćwiczenia poprawiające zakresy naszych ruchów i zwiększające ruchomość całego ciała. Wykonywane regularnie pozwolą przestać Wam czuć sztywność, zwiększą Waszą sprawność i co najważniejsze: uchronią przed kontuzjami. A prościej? Robiąc te ćwiczenia mobility regularnie, przestaniecie być chodzącym drewnem!

Komentarze pod tym zestawem mówią same za siebie: trening przynosi ulgę praktycznie od razu! W ten zestaw wplotłam proste, ale skuteczne ruchy, które powinny poprawić Waszą mobilność i poczuć się lepiej w swoim ciele. Regularna praca nad zakresami jest bardzo istotna: nie mając odpowiednich zakresów ruchu nie tylko łatwiej o kontuzję, ale przede wszystkim – obniżamy skuteczność swoich treningów!

Dlaczego?

Robiąc dowolne ćwiczenia w nieprawidłowym/mniejszym zakresie zazwyczaj mniej angażujemy dane partie. To sprawia, że nie wykorzystujemy w stu procentach potencjału, który jest w danych treningach. Dodatkowo jeśli nigdy nie dbamy o mobilność i nie mamy dobrych zakresów ruchu, wzrasta ryzyko kontuzji – bo nie wykonujemy danych ćwiczeń odpowiednio lub kompensujemy brak zakresu pracą innej części ciała (która na przykład, nie powinna wtedy pracować).

Słowem: mobility powinien robić każdy! Dlatego nagrałam ekspresowy zestaw, który możecie robić nawet codziennie.

TRENING MOBILITY: ĆWICZENIA MOBILITY

Co to za trening?

TRENING MOBILITY– to trening zawierający ćwiczenia mobility, czyli pracujące nad naszą mobilnością, zakresami ruchu i sprawnością.
DLA KOGO:  dla każdego
RODZAJ:  mobility, mobilność
CEL:  zwiększenie zakresów ruchu, lepsze samopoczucie, prewencja kontuzji, poprawa sprawności
INTENSYWNOŚĆ: niska

POBIERZ DARMOWE PLANY TRENINGOWE

plany treningowe

W naszej społeczności trwa właśnie mini-wyzwanie MARCOWE FITLOVE. Pobierz darmowe plany treningowe i dołącz do nas! Wszystkie szczegóły znajdziesz TUTAJ.

JEDŹ NA OBÓZ ZE MNĄ!

Uwaga: zostały 3 miejsca! Rejestrację i wszystkie szczegóły znajdziesz TUTAJ.

Mój obóz wraca! Po rocznej przerwie czas na kolejną edycję Codziennie Fit Camp powered by PUMA! W tym roku widzimy się 9-13 lipca w województwie Lubuskim w hotelu Dwór Kolesin Hotel SPA na obozie sportowym, który zmotywuje Was do działania i pozwoli spędzić super aktywne wakacje w doborowym gronie drużyny CF! W planie treningi ze mną oraz innymi instruktorami, poranne rozruchy, dodatkowe warsztaty i wykłady, aktywności pozatreningowe i oczywiście dobre jedzonko, a to wszystko w otoczeniu natury – będzie świetnie!

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW – TAKICH JAK TRENING SYLWETKOWY!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

Exit mobile version