Codziennie Fit

SZYBKI TRENING DO MUZYKI: ŚWIĄTECZNE HITY! | 16 MINUT EXPRESS FULL BODY [WIDEO]

Ho, ho, ho, czas na świąteczne klimaty! Ten trening możecie wcisnąć nawet w najbardziej zajęty dzień – potrzebny Wam tylko kwadrans, by przećwiczyć cale ciało i wprawić się w dobry, świąteczny nastrój! A co najlepsze – nawet nie poczujecie, że ćwiczycie, bo ten trening do muzyki to przede wszystkim dobra zabawa!

Mikołaj w tym roku przyszedł wcześniej i przyniósł Wam coś wspaniałego: trening do muzyki w rytm świątecznych hitów! To jeden z moich ulubionych zestawów w tym roku: szybki (15 minut, żeby można było go zrobić nawet w Wigilię!), wesoły i z karaoke!

Taki trening może być zarówno dodatkiem do innych zestawów (świetnie sprawdzi się z serią MIX IT lub EXPRESS z mojego kanału), ale też może być samodzielnym treningiem, zwłaszcza w dni, kiedy nie mamy dużo czasu. A jeśli Wam się bardzo spodoba to hej – możecie go zrobić dwa razy pod rząd! To też dobry patent, by namówić kogoś do trenowania – trening można wykonać razem, nawet największy leń lub przeciwnik aktywności da się namówić na „tylko kwadrans”. A przynajmniej mam taką nadzieję!

SZYBKI TRENING DO MUZYKI: WERSJA ŚWIĄTECZNA

MUSIC WORKOUT: WERSJA ŚWIĄTECZNA EXPRESS– to szybki trening (15 minut) do muzyki w rytm świątecznych hitów! W tym zestawie znajdziesz zarówno ćwiczenia cardio jak i wzmacniające, które pomogą Ci zwiększyć aktywność w ciągu dnia, spalić trochę kalorii, podkręcić metabolizm, ale też rozruszać się i poprawić sobie humor! Ten trening nie zawiera ruchów tanecznych, wiec nie musisz mieć żadnych umiejętności ani poczucia rytmu – wykonujesz tradycyjne ćwiczenia w rytm muzyki!
DLA KOGO:  od ambitnych początkujących do zaawansowanych
RODZAJ:  cardio z elementami wzmacniania, trening express
CEL:   zwiększenie aktywności w ciągu dnia, pomoc w odchudzaniu, dobre samopoczucie
INTENSYWNOŚĆ:  średnia, momentami wysoka

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami dotyczącymi ćwiczeń, zdrowia i odżywiania – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

DOŁĄCZ DO WYZWANIA FITMAS!

Trwa właśnie najsłodsze wyzwanie w tym roku – świąteczne wyzwanie treningowe FITMAS! Jeśli jeszcze nie bierzesz w nim udziału – koniecznie dołącz:

trening do muzyki, wyzwanie fitmas, wyzwanie świąteczne, treningowe
Exit mobile version