Codziennie Fit

TRENING NA STRES, CZYLI BODY & MIND. Zdrowe ciało i zdrowa głowa! 20 MIN. [WIDEO]

Czy istnieje coś takiego, jak trening na stres? Jak najbardziej – i co najlepsze, poczujecie ulgę nie tylko w głowie, ale także w ciele! Body & mind to mieszanka treningu odstresowującego, na zdrowy kręgosłup oraz rozciągania, co sprawia, że jest to zestaw, który w XXI wieku powinien wykonać KAŻDY. A najlepsza rzecz? Trwa tylko 20 minut. Do dzieła!

Dzisiejszy świat jest szalony. I chociaż wydawać by się mogło, że najlepiej stres „wypocić”, ale to nie zawsze jest to dobre rozwiązanie.
Jeśli nasz przeciążony układ nerwowy dostanie kolejny mocny bodziec w postaci intensywnego treningu, zamiast poprawić sytuację, to tylko ją pogorszymy. To nie oznacza jednak, że w stresujących momentach powinniśmy rzucić aktywność: wręcz przeciwnie! Z odsieczą przychodzą nam treningi z serii body&mind – czyli „trening na stres”, który rozluźnia i głowę, i ciało. A przy okazji zadba o zdrowy kręgosłup!

TRENING NA STRES – BODY & MIND

BODY & MIND – to nie tylko „trening na stres”, ale przede wszystkim idealny zestaw dla osób, które chcą się poczuć lepiej zarówno psychicznie, jak i fizycznie. To trening będący mieszanką pilatesu, zdrowego kręgosłupa, jogi, rozciągania, mobility i wzmacniania, dzięki czemu pomaga poczuć się lepiej i popracować nad zdrowym ciałem i zdrową głową.
DLA KOGO:  dla każdego
RODZAJ:  body & mind: trening łączący relaks ze wzmacnianiem
CEL:   odstresowanie, rozciągnięcie spiętych partii, wzmocnienie słabych mięśni, zdrowy kręgosłup, lepsze zakresy ruchu
INTENSYWNOŚĆ: niska

WYZWANIE FIT JESIEŃ Z BRITA – DOŁĄCZ TERAZ!

Ten trening jest częścią naszego wielkiego wyzwania FIT JESIEŃ z BRITA, które właśnie trwa! Możesz dołączyć do niego w każdej chwili – pobierz darmowe plany treningowe oraz aplikację BRITA Vita i działaj! Dołącz do wyzwania, daj sobie 28 dni i zobacz różnicę!

Więcej szczegółów dotyczących wyzwania znajdziecie tutaj – WYZWANIE FIT JESIEŃ Z BRITA.

trening na stres, wyzwanie fit jesień, codziennie fit,

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Nie chcesz przegapić nowych treningów i materiałów o zdrowym trybie życia? Dołącz do newslettera Codziennie Fit i otrzymuj powiadomienia o nowych wyzwaniach, treningach i materiałach prosto na Twoją skrzynkę.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.
Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM

Exit mobile version