Codziennie Fit

Czas na motywację! Nowe wyzwanie treningowe FIT JESIEŃ!

Pora na wyzwanie treningowe FIT JESIEŃ! To już piąta edycja i do tej pory w wyzwaniu wzięło łącznie udział kilkadziesiąt tysięcy osób – i nic w tym dziwnego, bo mimo zbliżającej się jesieni, te wyzwanie motywuje jak nic innego. Nie wierzycie? Spróbujcie! Dajcie mi 28 dni i zobaczcie, jak zmienia się Wasza forma, sylwetka i samopoczucie. Przed Wami szczegóły wyzwania!

Tym razem partnerem wyzwania Fit Jesień jest marka BRITA – i dzięki temu udało mi się dla Was przygotować mnóstwo różnych materiałów, które mają wykrzesać z Was motywację, energię i siłę do działania.

Wyzwanie treningowe Fit Jesień darzę ogromnym sentymentem z dwóch powodów: po pierwsze, jest jesienią, a kto mnie zna, ten wie – że jestem największą możliwą jesieniarą.

Fot. Justyna Kocur-Czarny

Uwielbiam tą porę roku! Liście, kasztany, herbaty, dynie… KOCHAM. Po drugie – to pierwsze moje wielkie wyzwanie, które każdego roku rozrasta się jak jemioła na drzewach i obejmuje coraz większą liczbę osób! I to też bardzo motywuje – świadomość, że razem z Tobą ćwiczą inne osoby i też mają dni gorsze oraz lepsze, ale cały czas brną do przodu!

WYZWANIE TRENINGOWE FIT JESIEŃ Z BRITA – NA CZYM POLEGA?

Fot. J.Janecki, J.Walczak

Wyzwanie startuje w poniedziałek, 2 października i trwa cztery tygodnie – do 29 października włącznie. Dołączyć jednak możesz w każdym momencie i nie pozwól, żeby Cię to powstrzymało!

Jak zwykle, przygotowałam dla Was profesjonalne plany treningowe, które pomogą Wam poprawić formę i utrzymać regularne treningi. Plany dostępne są w 4 wersjach:

Fot. J.Janecki, J.Walczak

Plany zawierają sporo nowości, przede wszystkim:

NOWA FORMA PLANU! WYZWANIE TRENINGOWE FIT JESIEŃ Z BRITA

Zapomnijcie już o zastanawianiu się, co dzisiaj trzeba zrobić na treningu. Pierwszy raz w historii wyzwań – w Fit Jesień z BRITA możesz pobrać swój plan treningowy prosto do swojego kalendarza cyfrowego – dzięki czemu aktualny trening masz zawsze pod ręką!

Jak to zrobić?

  1. Wchodzimy na stronę wyzwania – FIT JESIEŃ Z BRITA – i wybieramy nasz poziom.
  2. Klikamy przycisk: „wybierz plan i dodaj do kalendarza”.
  3. Jeśli jesteśmy na telefonie, plik powinien się pobrać i jak spróbujemy go otworzyć, telefon zapyta nas, czy otworzyć go w aplikacji kalendarzowej. Wybierz swój kalendarz (Google, Outlook, Apple czy inną apkę kalendarzową) i otwórz plik. Zapisz kalendarz. Gotowe!
  4. Jeśli jesteśmy na komputerze, plik pobierze się. Możesz go zaimportować do Kalendarza Google lub dowolnego innego kalendarza elektronicznego, z którego korzystasz. Jak zrobić to z Kalendarzem Google? Łatwizna, zobacz TUTAJ.

Tym sposobem w swoim kalendarzu macie nie tylko trening na dany dzień, ale także – jeśli wejdziecie w konkretny trening – bezpośredni link do filmu, który macie zrobić czy przypomnienie o LIVE!

Nie jesteś za elektronicznym kalendarzem?
Żaden problem. Przygotowałam bardzo proste plany w formie PDF dla tych, którzy wolą korzystać z papieru. Link do planów znajdziesz na stronie wyzwania (pod przyciskiem „wybierz plan i dodaj do kalendarza”).

Dodatkowo przygotowałam dla Was planszę do odznaczania dni, którą możecie wrzucać na stories czy sobie wydrukować – wiem, że niektórych bardzo motywuje upływ czasu i widzialny postęp!

Planszę możecie pobrać na STRONIE WYZWANIA.

DODATKOWE ZADANIA – SELF CARE

Chciałabym, żeby wyzwanie było dla Was nie tylko motywacją do ćwiczeń, ale do zadbania o siebie także pod względem zdrowia, zdrowia psychicznego i samopoczucia. Przytulmy się trochę jesienią 🙂 Będę mocno rozmawiać z Wami na różne tematy dotyczące rozwoju, self-care i zadbania o siebie.

Fot. J.Janecki, J.Walczak

Co więcej, razem z marką BRITA przygotowałam także coś oprócz planów treningowych – bingo self care, które pomoże Wam skorzystać z jesieni i zrobić coś dla siebie.
Grafika BINGO będzie dostępna do pobrania w darmowej aplikacji Brita Vita od 2 października (poniedziałek). Jeśli mieszkacie za granicą i z tego powodu apka u Was nie działa – w poniedziałek napiszcie na sklep@codzienniefit.pl – pomożemy z otrzymaniem Bingo.


W aplikacji Brita Vita znajdziecie także narzędzie do monitorowania picia wody w ciągu dnia oraz artykuły dotyczące wody i ekologii.
Tutaj jest wersja na telefony z androidem: Google Play, a tutaj na iphone: App Store.

Z BINGO związana jest jeszcze jedna rzecz: KONKURS. Aby Was bardziej zmotywować do działania i do wyzwania, wymyśliłam, że zaproszę 4 osoby na kameralny dzień treningowy ze mną do Wrocławia – a dodatkowo zwycięzcy otrzymają także produkty marki BRITA.

Zasady są proste:

  1. Wykonuj zadania z BINGO tak, by chociaż raz trafić „bingo” – aby to zrobić, należy wykonać wszystkie zadania w linii razem ze środkowym zadaniem głównym – poziomo, pionowo lub na skos.
  2. Dokumentuj Twoje zmagania w wyzwaniu treningowym i w bingo przez kreatywny i motywujący content na Twoim profilu na insta! Pamiętaj o oznaczeniach:  #fitjesienzBrita #druzynacf @codziennie_fit i @brita.polska

Będę obserwować Wasze profile przez całe wyzwanie i wybiorę 4 osoby, które otrzymają nagrody!

Regulamin i szczegóły konkursu znajdziecie TUTAJ.

CZAS ZDOBYĆ JESIEŃ!

Och, jestem już w blokach startowych i mam nadzieję, że Wy też! Podbijemy jesień i zamienimy się w najlepsze, najsprawniejsze wersje siebie!
Co Wy na to? Wchodzicie na pokład?

Partnerem wyzwania jest marka BRITA w ramach współpracy reklamowej. Dzięki temu całe wyzwanie i wszystkie materiały mogą być dla Was dostępne za darmo!

Exit mobile version