Bez kategorii

Codziennie Fit Tour powered by PUMA: co wziąć ze sobą na trasę treningową i co Ciebie czeka? Krótki poradnik

Stało się! Pakuję walizki i ruszam w Polskę w trasę treningową – żeby potrenować z Wami na żywo w Waszych miastach! To jedyna taka okazja w roku, żeby spotkać się poza internetem i naładować się motywacją na kolejne tygodnie! Pamiętajcie, że trasa to nie sam trening: to cały dzień atrakcji i potężny kop do działania! Jeśli zastanawiacie się co ze sobą wziąć, czego się spodziewać albo nie wiecie, czy Codziennie Fit Tour jest w ogóle dla Was – koniecznie czytajcie dalej.

To już piąty raz.
Piąty raz ruszam w trasę treningową. I nie bez przyczyny brzmi to jak „trasa koncertowa” – to trochę ten typ imprezy, bo ja jeżdżę po Waszych miastach i dostarczam rozrywki, aktywności i motywacji, a Wy się dobrze bawicie. No i muzyka też jest przednia, więc jest dużo części wspólnych 😂

Fot. J. Janecki

W tym roku widzimy się w ośmiu miastach na DZIEWIĘCIU treningach. Dobrze czytacie! Warszawę robimy podwójnie! Plan przedstawia się następująco:

PLAN TRASY TRENINGOWEJ CODZIENNIE FIT TOUR POWERED BY PUMA 2023

06.05 – SZCZECIN
07.05 – POZNAŃ
13.05 – WARSZAWA SOLD OUT
14.05 – WARSZAWA II TERMIN 🔥
20.05 – KRAKÓW
21.05 – KATOWICE
27.05 – GDAŃSK
28.05 – ŁÓDŹ
04.06 – WIELKI FINAŁ: WROCŁAW

Jeśli jeszcze nie macie biletu – czas to zmienić! Bilety są dostępne na STRONIE TRASY (KLIK) – nie wahajcie się – gwarantuję Wam, że będziecie się dobrze bawić, spędzicie dobrze czas, naładujecie się motywacją. Nie będziecie żałować!

JAK WYGLĄDA TRASA, CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ?

Zobaczcie, jak wyglądała trasa w Poznaniu!

Trasa treningowa to całe wydarzenie, które trwa kilka godzin. Nawet, jeśli idziecie sami, to nie musicie się stresować – na miejscu na pewno kogoś poznacie, a w ciągu tych kilku tras, które robiliśmy, co chwila ktoś wychodzi z nową koleżanką 😂

Zaczynamy od godziny 10:00 – to wtedy startuje REJESTRACJA. Nie musicie być dużo wcześniej, rejestracja idzie sprawnie i macie godzinę na odebranie pakietów.

Fot. J.Janecki

W trakcie rejestracji należy pokazać swój bilet (wydrukowany lub na telefonie). W zamian za to otrzymacie opaskę, która jest Waszą gwarancją wejścia oraz pakiet powitalny z prezentami od partnerów trasy (niżej znajdziecie jego zawartość).

Po rejestracji możecie wejść na salę i korzystać ze stref, które dla Was przygotowaliśmy!

STREFA WYZWANIA MARTES SPORT.

Strefa wyzwania Martes Sport to miejsce, w którym możecie przetestować swoją sprawność, podjąć wyzwanie i walczyć o nagrody! Spróbujcie swoich sił i zobaczcie, na co Was stać – w każdym mieście 3 osoby z najlepszymi wynikami wygrywają nagrody główne: bony na zakupy w sklepach Martes Sport. Dodatkowo dla KAŻDEJ osoby, która weźmie udział w wyzwaniu na strefie Martes Sport mamy mały upominek. O co chodzi w strefie? Najlepiej wytłumaczy to film:

Strefa jest oczywiście nieobowiązkowa – natomiast warto wziąć w niej udział nawet, jeśli nie lubicie rywalizacji – po prostu dla zabawy i sprawdzenia się!

STREFA CHILL PUMA I SELFIE 360.

Kolejna strefa dla Was to strefa chill – gdzie możecie się wyluzować i dobrze bawić! W tym roku przygotowaliśmy ją razem z marką PUMA i dzięki temu każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z selfie 360 i zrobić sobie super pamiątkę! Na czym to polega? Stajemy na specjalnej platformie, kamera kręci się wokół nas i dzieje się magia! Zobaczcie, jak to wyglądało w Szczecinie:

Strefa jest darmowa dla każdego uczestnika i możecie z niej swobodnie korzystać. Przy strefie znajdziecie także gadżety, które możecie wykorzystać. Możecie też porobić sobie zdjęcia na pączku, którego znacie z tła w treningach 🙂

Fot. J.Janecki
Fot. J.Janecki
STREFA NICE TO FIT YOU.

Głodni? To nie problem! Na sali czeka na Was także strefa ze zdrowymi przekąskami od Nice To Fit You. W zależności od miasta, przekąski się będą różnić! Przekąski wchodzą w skład pakietu powitalnego.

Fot. J.Janecki

Dla osób, które chciałyby też spróbować cateringu w domu, NTFY przygotowało kod rabatowy: codzienniefit ja korzystam z tego cateringu w zabieganych okresach i ratuje mi życie.

TRENING ROZGRZEWKOWY

Po godzinie 11:00 startujemy z treningiem rozgrzewkowym – rozgrzewki są prowadzone przez sprawdzonych i wykwalifikowanych instruktorów – w tym roku w Poznaniu i Szczecinie mogliście trenować z Pawłem Kordkiem. Trening rozgrzewkowy ma Was spokojnie przygotować do treningu głównego, rozruszać i sprawić, że poczujecie się dobrze! Nie jest on bardzo wymagający i nie musicie się bać, że jeśli go zrobicie, to nie starczy sił na trening ze mną – spokojnie! Moim znajomi instruktorzy to specjaliści i wiedzą, co robią!

Fot. J.Janecki
Fot. J.Janecki

TRENING GŁÓWNY – CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ?

Po treningu rozgrzewkowym macie jeszcze chwilę przerwy na ochłonięcie i odpoczynek, a następnie startujemy z treningiem głównym! Możecie liczyć na dobrą zabawę, świetną muzykę (przykładam bardzo dużą wagę do playlisty na treningu, będą same hity!) i motywację. Pamiętam też o tym, że na sali są zarówno osoby zaawansowane jak i początkujące, więc możecie liczyć na różne modyfikacje ćwiczeń i wskazówki. W treningu zaplanowane są też przerwy, ale jeśli w trakcie poczujecie, że potrzebujecie dodatkowej – nie ma problemu!

WYKŁAD

Po treningu znów macie chwilę na ogarnięcie się – to dobry moment, żeby coś zjeść i napić się wody! Woda jest dostępna dla Was cały czas i możecie ją nalewać do bidonów Martes Sport, które znajdziecie w pakietach powitalnych. Po chwili odpoczynku czas na wykład – w tym roku chciałabym z Wami porozmawiać o tym, jak nauczyć się słuchać swojego ciała i wyłapywać sygnały, które daje – tak, by mieć najlepsze efekty sylwetkowe i sportowe.

fot. J.Janecki

WSPÓLNE ROZMOWY

Bardzo sobie cenię poznanie Was osobiście, dlatego później jestem cała Wasza! Macie mnie 100 % dla siebie. Zostaję do ostatniej osoby i z każdym zrobię sobie pamiątkowe zdjęcie, ale też porozmawiam. Staram się zamienić z Wami kilka zdań, bo zależy mi na tym, żeby Was lepiej poznać! Dzięki temu też potem łatwiej mi skojarzyć Wasze buzie z nickami w komentarzach 😂

PAKIET POWITALNY

Każda osoba mająca bilet normalny otrzymuje na wejściu pakiet powitalny z produktami od partnerów wydarzenia! W tym roku w pakiecie znajduje się:

 • worek treningowy marki PUMA
 • bidon od Martes Sport (+nielimitowany dostęp do wody na wydarzeniu)
 • zdrowe produkty od marki KruKam – batoniki oraz galaretki, kisiele lub budynie z dobrym składem!
 • peelingi oraz chusteczki do makijażu od BodyBoom
 • rabat na diety od Dr Lifestyle

plus oczywiście dostęp do strefy wyzwania Martes Sport, strefie selfie 360 oraz zdrowych przekąsek od Nice To Fit You!

CO ZE SOBĄ WZIĄĆ NA TRASĘ I JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?

Jeśli chodzi o trasę, nie musisz brać wielu rzeczy. Najważniejsze są buty na zmianę, strój sportowy i dobry humor!
Maty nie są potrzebne – nie będziemy ich używać na treningu.

Co się jeszcze może przydać? Oto moja lista must have:

 • buty sportowe na zmianę – na salę nie wchodzimy w butach z dworu!
 • strój sportowy – można mieć już na sobie!
 • bluza – na wykład, gdy emocje opadną,
 • gumka do włosów,
 • chusteczki lub ręczniczek,
 • jeśli tak jak ja dużo jecie – można sobie zrobić dodatkową kanapkę 🙂
 • telefon – do robienia pamiątkowych zdjęć! Ja zawsze biorę też statyw, więc jeśli macie taki do telefonu – nie krępujcie się! A jeśli nie – na pewno ktoś inny z drużyny CF chętnie zrobi Wam zdjęcie!
 • jeśli posiadacie moje książki – mogę przy okazji podpisać Wam książkę 🙂 Wiem, że dużo osób o tym zapomina i potem mi mówi na ściance, więc daję znać, że jest taka opcja!

Na salach są szatnie i prysznice, natomiast w niektórych miastach ludzi będzie bardzo dużo, dlatego wygodniej będzie już przyjść w stroju sportowym. Oczywiście można wziąć rzeczy pod prysznic w razie w 🙂

Cenne rzeczy jak telefon, portfel i dokumenty warto włożyć do swojego worka PUMA i nosić ze sobą. Na sali zawsze jest miejsce, żeby sobie worek odłożyć i mieć w pobliżu.

Na pewno nie stresujcie się, że nikogo nie znacie. Atmosfera na trasie jest super! Nie ma czego się obawiać.

SPOTKAJMY SIĘ!

To mój najlepszy miesiąc w roku! Ładujecie mi akumulatory, a to jak licznie przychodzicie na trasę sprawia, że widzę że to co robię cały rok w internecie, potem ma przełożenie i trafia do prawdziwych, ŻYWYCH ludzi! 😍 To naprawdę kochane!

Trasa jest tylko raz w roku. Nie czekaj na kolejny rok – wbijaj i poznajmy się bliżej!
13.05 – WARSZAWA SOLD OUT
14.05 – WARSZAWA II TERMIN  (i inny trening niż 13.05!)
20.05 – KRAKÓW
21.05 – KATOWICE
27.05 – GDAŃSK
28.05 – ŁÓDŹ
04.06 – WIELKI FINAŁ: WROCŁAW

Jeśli jeszcze nie macie biletu – czas to zmienić! Bilety są dostępne na STRONIE TRASY (KLIK). Do zobaczenia!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.