Plany treningowe

Fit Wielkanoc – plan treningowy na 7 dni! [POBIERZ]

Czy warto ćwiczyć przed świętami? Oczywiście, że tak – ruch nie tylko pozwoli nam zwiększyć zapotrzebowanie kaloryczne ( i zrobić miejsce na mazurka), ale też poprawi nastrój, wyluzuje przed rodzinnymi spotkaniami i pozwoli poczuć się w formie. Dlatego przygotowałam dla Was prosty, siedmiodniowy plan treningowy z treningowymi perełkami z mojego kanału!

Po nagraniu tak dużej ilości treningów (na moim kanale YouTube można je już liczyć w setkach) nie da się ukryć – są takie, które przyciągają od razu Waszą uwagę i są takie, które ja uważam za świetne, a które wielu osobom gdzieś po prostu… umknęły. Dlatego wykorzystałam okazję i jeśli nie wiecie, co ze sobą treningowo zrobić w najbliższym czasie – mam dla Was plan treningowy na tydzień skonstruowany z moich perełek treningowych 🙂

Ponieważ układałam ten plan przed świętami Wielkanocnymi, starałam się tak wybierać też treningi, by były krótkie – wiem, że dla niektórych jest to zabiegany okres. Wyjątkiem jest trening retro, ale to jest tak fantastyczny zestaw, że sami zobaczycie – nie będziecie żałować na niego czasu!

Plan treningowy możecie pobrać klikając TUTAJ. Wszystkie treningi z planu znajdziecie na moim kanale YouTube – KLIKAJCIE TU!

A ja przypominam, że już w maju możemy też poćwiczyć razem na żywo – w Waszym mieście! Ruszam w trasę treningową! Wszystkie szczegóły i bilety znajdziecie TU, NA STRONIE TRASY.

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.