TreningiZestawy ćwiczeń

TONE IT UP – TRENING NA SYLWETKĘ I FORMĘ | 40 MINUT | WYZWANIE #FITWIOSNA

Jak zadbać o sylwetkę w domu? Rozwiązanie jest jedno: dopasować odpowiedni trening. Dlatego dzisiaj mam dla Was zestaw TONE IT UP, który łączy dwa w jednym. Pracę nad figurą i poprawę Waszej sprawności. A na dodatek to jeden z treningów przyjemniaczków: wykonujemy dobrą robotę, ale jednocześnie przez cały trening będziecie czuć miłą satysfakcję i brak frustracji. Zaczynamy!

TONE IT UP – TRENING NA SYLWETKĘ I FORMĘ | WZMACNIANIE I CARDIO

TONE IT UP – to trening wzmacniający z elementami cardio, który pomoże zadbać o sylwetkę, ujędrnić ją i poprawić Waszą formę! Przyjemna formuła sprawia, że zestaw leci tak szybko, że zanim się zorientujecie, już jest po ćwiczeniach.
DLA KOGO:  dla średniozaawansowanych i zaawansowanych, ale ambitni początkujący mogą próbować – trening z modyfikacjami dla osób o każdym stopniu zaawansowania.
RODZAJ:  trening wzmacniający z elementami cardio („sylwetkowy”)
CEL:   trening ogólnorozwojowy: poprawa kondycji, wzmocnienie ciała, poprawa sprawności, spalanie
INTENSYWNOŚĆ:  zmienna przez cały trening – od niskiej po wysoką

DOŁĄCZ DO NASZEGO WYZWANIA FIT WIOSNA Z PUMA I MARTES SPORT!

Właśnie trwa nasze wielkie wyzwanie FIT WIOSNA razem z PUMA i Martes Sport! Do wyzwania możesz dołączyć w każdym momencie – wystarczy zapisać się, pobrać plan treningowy i zacząć działać razem z nami!

Po zapisaniu się do wyzwania otrzymacie plany treningowe na 21 dni oraz mini zadania w formie FIT BINGO. Dodatkowo w wyzwaniu znajdziecie zupełnie nowe treningi oraz treningi na żywo, więc w każdym tygodniu wyzwania czeka na Was nowa motywacja i inspiracja do działania!

Zapisz się do wyzwania TUTAJ.

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami dotyczącymi ćwiczeń, zdrowia i odżywiania – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.