Codziennie Fit

Treningowe wyzwanie FIT WIOSNA – 21 dni do formy | Zobacz szczegóły i pobierz plany treningowe!

Czy 3 tygodnie to dużo? Dla jednych pewnie tak, dla innych nie. Ja odpowiem jako trenerka: w 3 tygodnie możesz zrobić kawał dobrej roboty, jeśli tylko dasz sobie szansę! Dlatego czas odłożyć wymówki i po prostu spróbować – możecie tylko zyskać! Zobaczcie szczegóły darmowego wyzwania treningowego FIT WIOSNA!

Już w poniedziałek, 13 marca, ruszamy z wielkim wyzwaniem treningowym Fit Wiosna – razem z PUMA Martes Sport! Do wyzwania możecie oczywiście dołączyć w każdym momencie – nawet później.
Po zapisaniu się do wyzwania otrzymacie plany treningowe na 21 dni oraz mini zadania w formie FIT BINGO. Dodatkowo w wyzwaniu znajdziecie zupełnie nowe treningi oraz treningi na żywo, więc w każdym tygodniu wyzwania czeka na Was nowa motywacja i inspiracja do działania!

WYZWANIE FIT WIOSNA Z PUMA I MARTES SPORT – O CO CHODZI W WYZWANIU?

wyzwanie fit wiosna

Wyzwanie treningowe pomoże Wam zmotywować się do działania i trenować mądrze oraz efektywnie! Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynacie, czy już zjedliście zęby na treningach – możecie dobrać do siebie odpowiedni plan i zobaczyć, na co Was stać.

Najważniejsze informacje o wyzwaniu:

Fot. J.Janecki, J.Walczak

JESTEŚMY TWOJĄ DRUŻYNĄ – POCZUJ GRUPOWĄ MOTYWACJĘ!

Wyzwanie FIT Wiosna to wyzwanie specjalne – oprócz całej motywującej otoczki chciałabym, żebyście poczuli, że nie jesteście w tym wszystkim sami. Że są inni ludzie, którzy tak jak Wy – mają gorsze i lepsze dni, obowiązki, dzieci, sprawdziany, problemy w pracy i walkę z czasem. Dlatego na treningach premierowych będą towarzyszyć mi goście – osoby, które są już w #druzynaCF jakiś czas i które zaprosiłam do nagrania treningu! Tym razem na nowych treningach zobaczycie Martę i jej męża Sebastiana, Magdę, Marzenę i Anetę – i każda z tych osób jest unikalna i ma inne doświadczenie z byciem fit.

Od lewej: Sebastian, Marta, Marzena, Magda, Aneta. A na górze oczywiście ja!

Oprócz tego tak skonstruowałam plany treningowe, by reszta treningów także zawierała zestawy, które nakręciłam kiedyś z członkami #druzynyCF. Mam nadzieję, że to będzie dla Was wspaniała okazja do tego, by zobaczyć, że można być FIT nie będąc trenerem, że można mieć normalne życie, a jednocześnie na treningach dawać z siebie wszystko (ale mieć też gorsze momenty). Myślę, że w dzisiejszych czasach przyda się taki reality check. To są prawdziwe fit osoby – z krwi i kości, mające swoje zajęcia, prace, zmartwienia. I Ty też możesz tak wymiatać!

WYGRAJ UDZIAŁ W NAGRANIACH TRENINGU I KOMPLETY TRENINGOWE MARKI PUMA! | WYZWANIE FIT WIOSNA

Fot. J.Janecki, J.Walczak

Razem z markami PUMA oraz Martes Sport przygotowaliśmy dla uczestników wyzwania specjalny konkurs – a w nim do wygrania świetne nagrody! Aż 10 osób ma szanse na zwycięstwo – 2 z nich otrzymają nagrody główne, czyli udział w nagraniach treningu i stroje treningowe PUMA, a pozostałe 8 osób – otrzyma stroje treningowe PUMA, które na pewno dadzą dodatkowej energii na treningu.

Zasady konkursu:
1. Razem z planami treningowymi otrzymasz planszę BINGO.
2. Spróbuj wykonać 5 zadań tak, by skreślić bingo (pamiętaj o polu obowiązkowym i zachowaj paragon lub potwierdzenie zakupu online!)
3. Relacjonuj swoje treningi, zadania z BINGO i postępy przez całe wyzwanie, pamiętając o oznaczeniach: @codziennie_fit #fitwiosna #druzynacf @martes.sport @pumatraining

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Będziemy patrzeć nie tylko na Waszą regularność, ale także kreatywność. 10 nagród to aż 10 szans na wygraną – warto spróbować!

PLANY TRENINGOWE – CO MUSISZ WIEDZIEĆ?

W tym wyzwaniu przygotowałam dla Was plany treningowe w aż PIĘCIU wersjach. Plany są ułożone w sposób profesjonalny i optymalny, tak, żebyście mogli w ciągu 21 dni osiągnąć jak najlepsze efekty – zarówno wydolnościowe, jak i sylwetkowe.
Oprócz planów podzielonych na poziom zaawansowania (podstawowy/średniozaawansowany/zaawansowany), przygotowałam także dwa dodatkowe plany: dla biegaczy i dla osób na siłowni.

PLANY TRENINGOWE – JAK WYBRAĆ PLAN DLA SIEBIE? WYZWANIE FIT WIOSNA

Plany podzielone na poziomy (p/ś/z) zaprojektowane są tak, by mogły być stosowane zamiennie. Jeśli więc w którymś momencie poczujecie, że wyzwanie jest za ciężkie lub zbyt mało wymagające – możecie spokojnie zmienić poziom bez szkody dla ciągłości planu!

Plan dla początkujących – przeznaczony jest dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z aktywnością fizyczną, dla osób po długiej przerwie, po chorobie, po kontuzjach czy z dużą nadwagą oraz otyłością. Treningi w tym planie nie zawierają podskoków, są też ułożone tak, by można było je modyfikować oraz by nie frustrowały! To naprawdę przyjemny plan, który sprawi, że polubicie ćwiczenia.

Plan dla średniozaawansowanych / ambitnych początkujących – plan dla osób, które już ćwiczą od jakiegoś czasu – od kilku tygodni do nawet 1-2 lat. Większość treningów zawiera modyfikacje, więc można dostosować trening do swojej kondycji i dzięki temu plan nadaje się zarówno dla „mocnych” średniozaawansowanych jak i dla ambitnych początkujących.

Plan dla zaawansowanych – plan treningowy dla osób, które ćwiczą przynajmniej od 1 – 2 lat i mają doskonałą kondycję. 

Plan dla biegaczy – to plan dla osób, które chcą połączyć treningi w domu z bieganiem. Nie ma znaczenia Wasz poziom „biegowy” – w dni oznaczone jako bieg biegacie tyle, ile indywidualnie potrzebujecie. Zalecam jednak, żeby Wasz ogólny poziom wydolności był przynajmniej na poziomie ambitnego początkującego/średniozaawansowanego, bo na takim poziomie są treningi uzupełniające w planie, które pomogą Wam osiągnąć jeszcze lepsze wyniki. To będzie też dobry plan dla osób trenujących inne cardio jak pływanie, rolki, rower itp.

Plan dla osób ćwiczących na siłowni („siłowniaki” 😂) – plan dla osób, które chciałyby połączyć trening w domu z treningiem siłowym na siłce. Uwzględniłam Wasze potrzeby i w tym wypadku treningi domowe będą świetnie uzupełniać pracę, którą wykonujecie na siłowni. Plan przeznaczony dla osób, które już jakiś czas ćwiczą – najlepiej, by poziom był przynajmniej poziomem średniozaawansowanym.

JAK POBRAĆ PLAN? WYZWANIE FIT WIOSNA

Fot. J.Janecki, J.Walczak

Aby otrzymać plany treningowe, należy zapisać się na stronie wyzwania – TUTAJ. Nie ma znaczenia, czy wcześniej byliście zapisani do newslettera – zapisy do wyzwania #FIT WIOSNA to osobna lista. Aby się zapisać, na stronie wyzwania wpisujecie swój e-mail i klikacie przycisk „zapisz się do wyzwania”.

Zapisać się możecie na STRONIE WYZWANIA – TUTAJ.

Następnie na swojej skrzynce mailowej powinniście mieć maila z prośbą o potwierdzenie zapisu. Należy kliknąć przycisk „potwierdź swój e-mail”. Gdy to zrobimy, w odpowiedzi powinno otworzyć nam się okno z planami do pobrania.

Jeśli okno się nie otworzyło mimo zatwierdzenia – sprawdzamy, czy nie mamy włączonego blokowania wyskakujących okienek w przeglądarce. Jeśli mail w ogóle nie przyszedł – sprawdzamy spam oraz zakładki inne, oferty, społeczności i tak dalej. Jeśli to nie działa, piszemy na sklep@codzienniefit.pl i czekamy, a my postaramy się pomóc.

Dla najszybszych osób, które zapiszą się na wyzwanie jest także niespodzianka: indywidualne kody rabatowe – 20 % na kolekcję PUMA w sklepach online Martes Sport – ważne do 5 czerwca 2023 r. Kody zostaną wysłane w pierwszym tygodniu wyzwania, a jeśli zapisaliście się później – będą wysyłane w każdy wtorek i czwartek przez cały czas trwania wyzwania. Kody będą dostępne do wyczerpania naszych zapasów – więc liczy się kolejność zapisania do wyzwania.

JAK UŻYWAĆ PLANU, BY MIEĆ JAK NAJLEPSZE EFEKTY?

Fot. J.Janecki, J.Walczak

Plany treningowe układam zgodnie ze swoją trenerską wiedzą, starając się zachować dobry balans między obciążeniem a odpoczynkiem, bo dzięki temu ćwiczenia przynoszą najlepsze efekty. Kolejność treningów ma więc znaczenie, tak samo jak ilość dni wolnych. Najlepsze efekty osiągnięcie stosując się do planu, ale… jestem człowiekiem. Wiem, że nie zawsze się tak da. Dlatego pamiętajcie też, że w przypadku kiedy macie do wyboru opuszczenie całego tygodnia albo dopasowanie planu do siebie – dopasujcie go do siebie!

Daty LIVE:
15.03 – środa o godzinie 19:00 – trening LIVE FAT BURN (kliknij tu)
22.03 – środa o godzinie 19:00 – trening LIVE FUN FITNESS
2.04 – niedziela, godzina 16:00 – WIELKI FINAŁ WYZWANIA – NA KTÓRYM MUSISZ BYĆ!

Fot. J.Janecki, J.Walczak

Dodatkowe uwagi:

ZOBACZ, CO SIĘ MOŻE STAĆ! WYZWANIE FIT WIOSNA CZAS ZACZĄĆ!

Fot. J.Janecki, J.Walczak | Za mną Marzena, obok Magda

Mam nadzieję, że podejmiecie rękawice i spróbujecie wziąć udział w wyzwaniu! Bo w sumie kiedy, jak nie teraz? Dajcie mi proszę znać, jaki plan wybieracie i czy jesteście gotowi – startujemy już w poniedziałek, 13 marca!

ZAPISZ SIĘ DO WYZWANIA TUTAJ!

Exit mobile version