TreningiZestawy ćwiczeń

Hantle lub gumy: trening siłowy w domu | z hantlami | z gumami powerband | ty wybierasz! [wideo]

Trening siłowy w domu – czy da się zamienić hantle na gumy powerband? Jaki trening z gumami powerband lub hantlami można zrobić? Jeśli czasami widzicie ciekawe ćwiczenia z gumami, a macie do dyspozycji tylko hantle (albo na odwrót) – mam dobrą wiadomość! Mam dla Was trening siłowy na całe ciało, który możesz wykonać zarówno z hantlami, jak i z gumami powerband! Co więcej możesz użyć obu sprzętów i wymieniać je w trakcie trwania treningu w domu!

Zarówno hantle jak i guma powerband to super sprzęty, ale umówmy się – nie zawsze mamy wszystkie akcesoria do treningów. Dlatego pomyślałam, że nagram zestaw ćwiczeń, w którym będziecie mogli użyć albo tego, albo tego – w zależności co macie w swojej domowej siłowni.

Mam nadzieję, że motywacji doda Wam też fakt, że tym razem nie jestem sama na wideo! Dołączyła do mnie Marta z drużyny CF, która wygrała udział w nagraniach na zeszłorocznym Codziennie Fit Festiwalu. Dzięki temu wsparciu udało mi się stworzyć trening, który sprawdzi się zarówno u zwolenników hantli jak i gum… a przy okazji wiadomo – im więcej osób, tym zawsze trochę ciekawiej!

TRENING SIŁOWY Z GUMAMI POWERBAND W DOMU | TRENING SIŁOWY Z HANTLAMI W DOMU

TRENING SIŁOWY Z GUMAMI I HANTLAMI –  to 40 minut pracy podczas których przećwiczysz całe ciało! Zewnętrzny opór w postaci hantli lub gumy powerband pozwoli porządnie zmęczyć mięśnie – i to bez cardio i bez skakania. Jeśli chcecie popracować nad sylwetką, ten zestaw będzie strzałem w dziesiątkę.
DLA KOGO:  średniozaawansowani i zaawansowani – każdy może skorzystać z tego treningu! Jego trudność modyfikujesz oporem gumy lub ciężarem hantli.
RODZAJ:  trening wzmacniający, trening siłowy, trening z gumą powerband, trening z hantlami, trening oporowy
CEL:  wzmocnienie, poprawa wytrzymałości mięśni, praca nad sylwetką, ujędrnienie figury, modelowanie ciała, poprawa siły mięśni
INTENSYWNOŚĆ:  niska i średnia

DOŁĄCZ DO CODZIENNIE FIT FESTIWAL! JUZ 25 LUTEGO!

FIt Festiwal to dzień pełen motywacji, treningów i fit wiedzy od ekspertów – a to wszystko w zaciszu Twojego domu! Weź udział w najbardziej motywującym i inspirującym wydarzeniu online, które zostawi Cię z uczuciem dumy, satysfakcji i przede wszystkim – apetytem na więcej! Jeśli szukasz motywacji na 2023, chcesz potrenować w różny sposób i poszerzyć swoją wiedzę – nie ma na co czekać!
Rejestrację i wszystkie szczegóły znajdziesz TUTAJ.

POBIERZ PLANY TRENINGOWE NA LUTY I DZIAŁAJ!

Nie wiesz jak ułożyć treningi? To nie problem! Zerknij na te darmowe plany treningowe i zacznij działać ze mną i całą #druzynaCF w lutym!

plany treningowe darmowe

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami dotyczącymi ćwiczeń, zdrowia i odżywiania – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.
Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK i INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.