Codziennie Fit

ZACZNIJ DOBRZE 2023! 🔥 TRENING NA NOWY ROK! [WIDEO]

Jak zacząć 2023? Normalnie: odpalając trening na nowy rok i pracując nad swoimi postanowieniami i celami! Przygotowałam dla Was specjalny trening noworoczny, który pomoże Wam dobrze zacząć kolejny rok i zmotywować się do działania. A co najlepsze – trwa tylko 35 minut, więc jest krótki, skuteczny i obala wszystkie wymówki!

Bardzo często kończymy rok z masą postanowień, które potem gdzieś giną przygniecione rzeczywistością. Jedną z rzeczy, które lubię robić, by zachować motywację i działać dalej, to wyłączenie myślenia i działanie od razu: chcę coś, więc zaczynam działać w tym kierunku!

Tak możecie potraktować ten trening na nowy rok: jeśli chcecie, by 2023 był aktywny i w formie, czas znaleźć 35 minut i po prostu zacząć! Trening jest dobrze przemyślany i zawiera modyfikacje, które sprawiają, że zarówno początkujący jak i zaawansowani będą zadowoleni! To idealny trening dla początkujących, którzy chcą zacząć z przytupem i dla zaawansowanych, którzy w dobrym stylu rozpoczynają rok.

SKUTECZNY TRENING NA NOWY ROK! | TRENING NOWOROCZNY

SKUTECZNY TRENING NA NOWY ROK! | TRENING NOWOROCZNY – to trening ogólnorozwojowy o zmiennej intensywności, który pozwoli ci dobrze zacząć nowy rok, popracowaćź nad swoją formą, kondycją i sprawnością.

DLA KOGO:  dla wszystkich: zawiera modyfikacje ćwiczeń, dzięki którym możesz dopasować trening do siebie.
RODZAJ:  cardio i wzmacnianie, trening ogólnorozwojowy
CEL:  poprawa kondycji, sprawności, praca nad sylwetką, wzmocnienie ciała, spalanie kalorii
INTENSYWNOŚĆ: zmienna, od niskiej do wysokiej

DOŁĄCZ DO WYZWANIA NOWOROCZNEGO!

2 STYCZNIA rusza wyzwanie noworoczne – możesz jednak dołączyć do niego w każdym momencie, bo plany treningowe pojawiają się w każdym tygodniu! Po prostu wejdź na WPIS Z WYZWANIEM, przeczytaj wszystkie szczegóły i spraw, by ten styczeń był turbo aktywny!

ZASUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ YOUTUBE I BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Jeśli nie chcesz przegapić nowych treningów i filmów na moim kanale – możesz zasubskrybować mój kanał TUTAJ. Będzie mi bardzo miło!

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

Exit mobile version