TreningiZestawy ćwiczeń

TRENING NA NOGI I POŚLADKI W DOMU | TRENING WZMACNIAJĄCY W DOMU | 30 MIN.

Czy warto ćwiczyć osobno górę i dół ciała? Czasami tak! Trening ukierunkowany na konkretne partie pozwoli Wam się na nich skupić, dobrze je przetrenować i urozmaicić swój plan treningowy. Dzisiejszy trening na nogi i pośladki w domu nie tylko pomoże je ujędrnić, ale przede wszystkim wzmocnić! A to dość istotne – poprzez wzmocnienie tych partii nie dość, że będziecie widzieć wizualne efekty, to także będziecie mogli poczuć się lepiej! Wejście po schodach, pójście na spacer czy spontaniczna wędrówka w górach przestanie być problemem! Czas na nogi i pośladki!

Trening na nogi i pośladki w domu to kompleksowy 30 minutowy trening! Do jego wykonania nie potrzebujecie żadnego dodatkowego sprzętu, więc nie przyjmuję żadnych wymówek! Przyda się jedynie mata, woda i dobry humor. Jednak nawet kiedy tego ostatniego zabraknie to mam nadzieję, że trening na nogi i pośladki w domu zapewni Wam uśmiech na resztę dnia. To taki klasyczny „przyjemniaczek” – bez cardio, z fajnymi ćwiczeniami, idealny na dni, kiedy nic się nie chce, ale coś produktywnego przydałoby się zrobić.

TRENING NA NOGI I POŚLADKI W DOMU | TRENING WZMACNIAJĄCY BEZ SPRZĘTU t

TRENING NA NOGI I POŚLADKI W DOMU –  to 30 minut pracy podczas, której przepracujesz wszystkie największe i najważniejsze mięśnie w kończynach dolnych! Dzięki temu zestawowi ćwiczeń możesz wykorzystać na maksa ten czas i wyciągnąć z niego jak najlepsze efekty!

DLA KOGO:  początkujący, średniozaawansowani i zaawansowani – każdy może skorzystać z tego treningu! Trening na nogi i pośladki zawiera modyfikacje dla osób początkujących jak i utrudnienia dla zaawansowanych. Możesz dodać także do niego w niektórych momentach gumy oporowe, żeby jeszcze mocniej popracować nad mięśniami.
RODZAJ:  trening wzmacniający, ćwiczenia na nogi, ćwiczenia na pośladki
CEL:  wzmocnienie, poprawa wytrzymałości mięśni, praca nad sylwetką, ujędrnienie figury, modelowanie ciała
INTENSYWNOŚĆ:  niska i średnia

DOŁĄCZ DO WYZWANIA NOWOROCZNEGO!

Ruszyło wyzwanie noworoczne – możesz jednak dołączyć do niego w każdym momencie, bo plany treningowe pojawiają się w każdym tygodniu! Po prostu wejdź na WPIS Z WYZWANIEM, przeczytaj wszystkie szczegóły i spraw, by ten styczeń był turbo aktywny!

ZASUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ YOUTUBE I BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Jeśli nie chcesz przegapić nowych treningów i filmów na moim kanale – możesz zasubskrybować mój kanał TUTAJ. Będzie mi bardzo miło!

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.