Codziennie Fit

DARMOWE NOWOROCZNE WYZWANIE TRENINGOWE! OSIĄGNIJ SWOJE CELE W 2023! [PLAN TRENINGOWY DO POBRANIA]

Nowy rok – nowa okazja do tego, by być najsprawniejszą wersją siebie! Jeśli chcesz zacząć dobrze 2023 rok, zbudować formę i zmienić siebie na jeszcze lepszą, sprawniejszą wersję – mam dobrą wiadomość! Czas na darmowe noworoczne wyzwanie treningowe! Pobierz plan treningowy, przeczytaj wszystkie szczegóły i rozwijaj matę – startujemy 2 stycznia, w pierwszy poniedziałek nowego roku!

Czas na noworoczne wyzwanie z Codziennie Fit, czyli mówiąc hasztagami: #noworocznewyzwaniezCF !

Przygotowałam dla Was totalną bombę: darmowe noworoczne wyzwanie treningowe – z tygodniowymi planami treningowymi, mnóstwem motywacji, nowości i inspiracji na nowy rok! Brzmi za dobrze? Możecie się uszczypnąć, bo to nie sen: razem sprawimy, że rok 2023 będzie TOTALNIE NASZ!

DARMOWE NOWOROCZNE WYZWANIE TRENINGOWE – O CO CHODZI?

darmowe noworoczne wyzwanie treningowe

Noworoczne wyzwanie treningowe to idealna okazja, żeby zacząć ćwiczyć regularnie (jeśli tego do tej pory nie robiliście lub mieliście przerwę) albo żeby popracować nad jeszcze lepszą formą i sprawnością. Wyzwanie treningowe jest tak skonstruowane, żeby zapewnić Wam profesjonalne i skuteczne plany treningowe. Jeśli macie jakieś cele sylwetkowe, zwłaszcza takie jak redukcja tkanki tłuszczowej czy ujędrnienie sylwetki – wyzwanie na pewno w tym pomoże! Zauważycie też lepszą kondycję, wytrzymałość, wzmocnicie całe ciało i poprawicie sprawność w każdym aspekcie.

O co chodzi w wyzwaniu? Oto najważniejsze punkty:

SKUTECZNE TRENINGI NA NOWY ROK. DARMOWE NOWOROCZNE WYZWANIE TRENINGOWE

Plan treningowy przygotowany jest w dwóch wersjach:

Sporo treningów będzie miało modyfikacje – będą dostępne dla obu grup, bo będę pokazywać różne wersje ćwiczeń.

Wszystkie treningi będą opublikowane na moim kanale YouTube – TUTAJ. Treningi oznaczone jako PREMIERY będą dostępne od 6 rano, a treningi oznaczone jako LIVE mają konkretne godziny na planie!

Jak otrzymać plany treningowe i wszystkie materiały? To bardzo proste! Zapisz się poniżej!

PLAN TRENINGOWY – JAK POBRAĆ? DARMOWE NOWOROCZNE WYZWANIE TRENINGOWE

Całe wyzwanie noworoczne jest DARMOWE: aby otrzymać wszystkie materiały, wystarczy zapisać się do newslettera Codziennie Fit! Nowe plany treningowe będą przychodziły na Waszą skrzynkę co tydzień, w niedzielę rano.

Plany treningowe na I, II i III tydzień( trzeci tydzień jest aktualny) dostaniecie od razu po zapisaniu:

Po zapisaniu się, pamiętajcie, by potwierdzić adres.
Przyjdzie do Was mail z prośbą o potwierdzenie, należy kliknąć wielki przycisk „potwierdzam” i powinno Wam wyskoczyć okno w nowej karcie przeglądarki z planami do pobrania.

Jeśli po kliknięciu niebieskiego przycisku nie wyświetliło się kolejne okno z planami – sprawdżcie, czy Wasza przeglądarka nie blokuje wyskakujących okienek!

Jeśli z jakiegoś powodu nie doszedł do Was mail (sprawdźcie proszę SPAM i inne foldery!), to piszcie na sklep@codzienniefit.pl
Podkreślam – najpierw proszę sprawdźcie dokładnie folder SPAM i inne foldery na skrzynce.

CHCESZ ZACZĄĆ OD 1 STYCZNIA? PROSZĘ BARDZO!

Jeśli chcesz zacząć działać OD RAZU – proszę bardzo! Na kanale pojawił się właśnie nowy trening dla wszystkich, którzy chcą wystartować równo z kalendarzem!

A jeśli potrzebujesz dodatkowe wsparcia żywieniowego, pamiętaj że na blogu znajdziesz trochę zdrowych przepisów – znajdziesz je w dziale PRZEPISY.

2023 ROK: TO TWÓJ ROK! DARMOWE NOWOROCZNE WYZWANIE TRENINGOWE CZAS ZACZĄĆ!

Nie ma co się wahać – powiem jedno. Macie za darmo mnóstwo materiałów, profesjonalne treningi, motywację i wszystko na tacy. To, co musicie: to zacząć, a ja pomogę Wam to zakończyć z sukcesem! Jeśli śledzicie mnie na Instagramie  – śmiało oznaczajcie swoje relacje z wyzwania #noworocznewyzwaniezCF, piszcie do mnie i sprawdzajcie hasztag #druzynaCF – tam motywujemy się razem do działania 😍 Będę przeglądać Wasze relacje i repostować!

Mam nadzieję, że jesteście gotowi, żeby totaaalnie wymieść ten rok! Do zobaczenia na macie!

Exit mobile version