TreningiZestawy ćwiczeń

MOCNY CICHY TRENING BEZ SKAKANIA 💦 | INTENSYWNY BEZ TUPANIA | LOW IMPACT | 45 MINUT

Czy trening bez skakania może być skuteczny? No pewnie! Odpowiednie połączenie ćwiczeń angażujących całe ciało i zmienna intensywność to mieszanka, która da wycisk, a jednocześnie da się wykonać bez żadnego skoku i bez tupania. Jeśli boisz się, że skoki na treningu obudzą współlokatorów bądź spowodują trzęsienie ziemi w bloku – mam coś idealnego dla Ciebie! Nowy trening LOW IMPACT to zestaw dla ludzi, którzy chcą znaleźć ciche ćwiczenia bez skakania i bez tupania.

Jest to trening bez skakania – low impact! Podczas 45 minut treningu wyciśniesz z niego maksimum dobroci dla swojego ciała. Trening bez skakania zawiera zarówno elementy cardio, jak i wzmacniania dzięki czemu w jednym treningu możesz popracować nad kilkoma składowymi swojej sprawności! 💪

Ponadto trening zawiera już w sobie rozgrzewkę i schłodzenie dzięki czemu możesz od razu po zakończeniu ćwiczeń zająć się swoimi obowiązkami – pełna sesja treningowa zaliczona!

TRENING CAŁEGO CIAŁA BEZ SKAKANIA | CICHY TRENING BEZ SKAKANIA 🔥

TRENING BEZ SKAKANIA NA CAŁE CIAŁO – to 45 minut treningu podczas których przećwiczysz całe ciało a dodatkowo spalisz trochę kalorii podczas części cardio. Podczas ćwiczeń nie będziesz się nudził, bo trening łączy w sobie wiele elementów pracy nad sprawnością fizyczną!

DLA KOGO:  Dla początkujących i zaawansowanych. Ponadto ze względu na swój charakter – brak wyskoków trening nada się dla osób narażonych na kontuzję kolan oraz stawów skokowych (w tym dla osób z nadwagą).
RODZAJ:  trening wzmacniający i cardio, trening ogólnorozwojowy, trening bez podskoków
CEL:  poprawa sprawności, kondycji, praca nad sylwetką, wzmocnienie mięśni, spalanie kalorii
INTENSYWNOŚĆ:  zmienna, od niskiej do wysokiej

DOŁĄCZ DO WYZWANIA NOWOROCZNEGO!

Ruszyło wyzwanie noworoczne – możesz jednak dołączyć do niego w każdym momencie, bo plany treningowe pojawiają się w każdym tygodniu! Po prostu wejdź na WPIS Z WYZWANIEM, przeczytaj wszystkie szczegóły i spraw, by ten styczeń był turbo aktywny!

ZASUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ YOUTUBE I BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Jeśli nie chcesz przegapić nowych treningów i filmów na moim kanale – możesz zasubskrybować mój kanał TUTAJ. Będzie mi bardzo miło!

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.