TreningiZestawy ćwiczeń

POCZUJ SIĘ LEPIEJ! PRZYJEMNE ROZCIĄGANIE | 25 MINUT | ODSTRESUJ SIĘ PRZED ŚWIĘTAMI 🎄

W świątecznej gonitwie łatwo zapomnieć o kimś naprawdę ważnym, bez którego cały ten cyrk nie pociągnie: o sobie. Dlatego dzisiaj mam dla Was specjalny zestaw ratunkowy: 25 minut przyjemnego rozciągania, w którym skupimy się na „stresujących się” miejscach, rozluźnimy całe ciało i sprawimy, że automatycznie poczujemy się trochę lepiej! Czas na rozciąganie w domu!

Ten zestaw sprawdzi się idealnie nie tylko jeśli chcecie poprawić swoje zakresy ruchu, ale także jeśli chcecie oczyścić głowę i się trochę odstresować! Będzie dobrym wyborem po treningu, ale także w trakcie dnia wolnego czy wieczorem przed snem na wyciszenie. Możecie robić go często – bez ograniczeń 🙂

DLACZEGO WARTO SIĘ ROZCIĄGAĆ?

Regularne rozciąganie w domu sprawia, że przeciwdziałamy skutkom siedzącego trybu życia. Ale niezależnie od tego, czy ruszasz się sporo czy w ogóle – stretching powinien być pozycją obowiązkową w twoim harmonogramie! Odpowiednia elastyczność i gibkość wpłynie na zakresy ruchów, a to pozwoli mieć lepsze efekty w innych treningach. Dodatkowo rozluźni nadmiernie spięte mięśnie. Rozciąganie połączone ze spokojnym oddychaniem i chwilą dla siebie jest też świetnym sposobem na rozluźnienie i odstresowanie, przyda się także u osób, które mają bardzo dużo na głowie.

PRZYJEMNE ROZCIĄGANIE W DOMU | 25 MINUT NA LEPSZY NASTRÓJ

PRZYJEMNE ROZCIĄGANIE W DOMU – to stretching (rozciąganie), które pomoże Ci rozluźnić całe ciało w spokojny i bezpieczny sposób. Zmieniamy też często ćwiczenia, więc nie musisz martwić się o nudę – raczej nie zdążysz się zniecierpliwić 🙂

DLA KOGO:  dla wszystkich, niezależnie od poziomu zaawansowania
RODZAJ:  rozciąganie w domu, stretching
CEL:  poprawa gibkości, elastyczności, redukowanie bólu mięśni i spięcia, odstresowanie
INTENSYWNOŚĆ: bardzo niska

ZASUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ YOUTUBE I BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Jeśli nie chcesz przegapić nowych treningów i filmów na moim kanale – możesz zasubskrybować mój kanał TUTAJ. Będzie mi bardzo miło!

Nowe filmy ukazują się dwa razy w tygodniu. W poniedziałek są to treningi, w soboty – filmy o zdrowym trybie życia.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.