TreningiZestawy ćwiczeń

TRENING NA STOJĄCO, BEZ MATY, BEZ PODPORÓW | ALE ZE SŁONIAMI W ZOO! [WIDEO]

No dobrze. Nie macie maty, nie chcecie robić podporów i najlepiej byłoby, gdyby przez cały trening nie trzeba było się schylać i zmieniać pozycji. Macie szczęście – bo właśnie taki jest ten trening na stojąco! A gdyby brakowało Wam motywacji, to mam coś specjalnego: trening zawiera słonie. Tak, dobrze czytacie: PRAWDZIWE SŁONIE. To nie żart!

Birma i Toto z wrocławskiego ZOO chciały pomóc przy ćwiczeniach, a przy okazji zmotywować Was do działania. Jedno jest pewne: w takim towarzystwie trening nigdy się nie dłuży! A biorąc pod uwagę, że ten trening na całe ciało łączący cardio ze wzmacnianiem trwa tylko 30 minut, to naprawdę zanim się zorientujecie – już będziecie po.

TRENING NA STOJĄCO, BEZ MATY, BEZ PODPORÓW. ALE ZE SŁONIAMI!

TRENING NA STOJĄCO ZE SŁONIAMI – to trening ogólnorozwojowy, łączący ćwiczenia cardio z ćwiczeniami wzmacniającymi. Będzie idealny dla wszystkich, którzy mają mało czasu, a chcą zrobić konkretny zestaw i zadbać o swoją figurę i kondycję.  Wystarczy 30 minut, by zrobić konkretny trening, poczuć się lepiej i przy okazji – poznać dwa słonie z wrocławskiego ZOO: Birmę oraz Toto!
DLA KOGO: trening zawiera modyfikacje, dzięki czemu dopasowujemy ćwiczenia do siebie. Sprawdzi się u zaawansowanych, średniozaawansowanych i ambitnych początkujących.
RODZAJ: cardio i wzmacnianie, trening bez maty (na stojąco)
CEL: poprawa kondycji, spalanie kalorii, praca nad sylwetką, ujędrnienie nóg i pośladków, wzmocnienie skośnych mięśni brzucha
INTENSYWNOŚĆ: zmienna, najczęściej średnia

ZASUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ YOUTUBE I BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Jeśli nie chcesz przegapić nowych treningów i filmów na moim kanale – możesz zasubskrybować mój kanał TUTAJ. Będzie mi bardzo miło!

Nowe filmy ukazują się dwa razy w tygodniu. W poniedziałek są to treningi, w soboty – filmy o zdrowym trybie życia. Dodatkowo możemy spotkać się na treningach LIVE – szczegóły znajdziecie zawsze na moim kanale!

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.