TreningiZestawy ćwiczeń

WALECZNE CARDIO – TRENING PEŁEN CIOSÓW, KOPÓW I DOBREJ ZABAWY! ĆWICZENIA CARDIO W DOMU | [WIDEO]

Czy na treningu można dobrze się bawić? Chyba wiadomo, jaka jest odpowiedź: oczywiście! Ćwiczenia cardio w domu nie muszą być nudne – mam dla Was zestaw, który pozwoli Wam poczuć się jak Rocky, wypocić emocje a przy okazji – popracować też nad kondycją i sylwetką. Szykuje się sporo ciosów i kopów! Uwaga: według komentarzy ten trening poprawia humor, więc sprawdzi się także wtedy, kiedy macie lenia! Potrzebne Wam tylko 35 minut.

Ćwiczenia cardio w domu to oczywiście świetny sposób na odchudzanie czy pracę nad sylwetką, ale nie tylko – to także praca nad zdrowiem! Zarówno fizycznym, jak i psychicznym. Regularny trening cardio oprócz spalania kalorii, poprawi Waszą wydolność, a także kondycję serca i układu krążenia. Dodatkowo odstresuje i da zdrowe ujście trudnym emocjom. Pojawia się tylko pytanie: czy nieco ponad trzydzieści minut wystarczy? Tak!

Dużo ważniejsza niż długość treningu, jest konsekwencja. Warto o tym pamiętać! Na moim kanale znajdują się darmowe treningi (jest ich obecnie ponad 200), więc spokojnie możecie testować, ćwiczyć, urozmaicać i się przy tym nie nudzić!

TRENING WALECZNE CARDIO – ĆWICZENIA CARDIO W DOMU

TRENING WALECZNE CARDIO – to zestaw ćwiczeń cardio w domu inspirowany elementami sztuk walki: znajdziecie tu sporo ciosów, kopów i walecznych pozycji, które sprawią, że sam trening minie niesłychanie szybko! Będziemy kopać, dawać ciosy, skakać i wyżywać się – a to wszystko na sportowo!
DLA KOGO:  dla średniozaawansowanych i zaawansowanych
RODZAJ:  trening cardio, ćwiczenia cardio w domu
CEL:  poprawa kondycji, spalenie kalorii, przydatny przy odchudzaniu, dbanie o nasze serce i układ krążenia
INTENSYWNOŚĆ:  zmienna, najczęściej średnia, czasami wysoka

ZASUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ YOUTUBE I BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Jeśli nie chcesz przegapić nowych treningów i filmów na moim kanale – możesz zasubskrybować mój kanał TUTAJ. Będzie mi bardzo miło!

Nowe filmy ukazują się dwa razy w tygodniu. W poniedziałek są to treningi, w soboty – filmy o zdrowym trybie życia.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.