TreningiZestawy ćwiczeń

TRENING CARDIO PIRAMIDA | TRENING CARDIO W DOMU

Poprawa kondycji, zadbanie o nasze serce, spalenie sporej ilości kalorii i lepszy humor – to wszystko może zagwarantować Wam trening cardio w domu! Dobrze się składa, bo właśnie mam dla Was nowy zestaw, tym razem w nowej formule „piramidy”. Idealny, jeśli chcemy popracować nad swoją sprawnością i jednocześnie mamy mało czasu, bo cały trening zajmie tylko 35 minut! Do dzieła!

W dzisiejszych czasach o treningu cardio w domu słyszymy różne opinie – wszystko zależy od tego, na co aktualnie w świecie fit jest „moda”. Jednak jeśli chcemy pracować nad swoją kondycją, w łatwy sposób zwiększyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne przez spalenie sporej liczby kalorii, mieć zdrowsze serducho i układ krążenia oraz poczuć, że jesteśmy w formie – to trening cardio jak najbardziej się przyda!

Tym razem przygotowałam dla Was coś nowego – jest to trening cardio w formie piramidy. Stopniowo wchodzimy na coraz wyższe stopnie, dodając ruchy i intensywność, żeby potem z nich zejść i odpocząć. Taka zmienna intensywność będzie świetnym sposobem na poprawę kondycji, zaskoczy trochę ciało i… nasze głowy, a umówmy się – to w trening cardio też się bardzo przydaje!

TRENING CARDIO PIRAMIDA – TRENING CARDIO W DOMU

TRENING CARDIO PIRAMIDA – to trening cardio, który pomoże nam popracować nad naszą ogólną formą fizyczną i przy okazji spalić trochę kalorii. W sposób bardzo efektywny wykorzystujemy na maksa czas – i dzięki temu ćwiczymy zaledwie 35 minut. Tyle wystarczy, by zrobić porządne cardio – przekonacie się po tym zestawie!
DLA KOGO:  dla średniozaawansowanych i zaawansowanych
RODZAJ:  trening cardio
CEL:  poprawa kondycji, spalenie kalorii, przydatny przy odchudzaniu, dbanie o nasze serce i układ krążenia
INTENSYWNOŚĆ:  zmienna, najczęściej średnia i wysoka

ZASUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ YOUTUBE I BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Jeśli nie chcesz przegapić nowych treningów i filmów na moim kanale – możesz zasubskrybować mój kanał TUTAJ. Będzie mi bardzo miło!

Nowe filmy ukazują się dwa razy w tygodniu. W poniedziałek są to treningi, w soboty – filmy o zdrowym trybie życia.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.