TreningiZestawy ćwiczeń

TRENING SIŁOWY Z HANTLAMI W DOMU | FULL BODY | 45 MIN

Czy zrobienie porządnego treningu siłowego w domu jest w ogóle możliwe? Ależ oczywiście! Potrzebujemy tylko odpowiednich hantli, trochę miejsca i 45 minut – to wystarczy, by porządnie poćwiczyć! Mam dzisiaj dla Was nowy trening siłowy z hantlami w domu – pracuje całe ciało i na pewno je poczujecie!

TRENING SIŁOWY Z HANTLAMI W DOMU | CAŁE CIAŁO

TRENING SIŁOWY – ten trening z hantlami to idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą zrobić trening siłowy na całe ciało w domu! Podzielony na bloki, skupia się na każdej partii ciała, dzięki czemu w 45 minut jesteście w stanie porządnie przećwiczyć całą sylwetkę i popracować nad wzmocnieniem mięśni, swoją siłą i figurą.
DLA KOGO:  średniozaawansowanych i zaawansowanych – trudność i poziom treningu zwiększamy lub zmniejszamy dobierając odpowiednie obciążenie!
RODZAJ:  trening siłowy
CEL:   poprawa wytrzymałości mięśni, siły, praca nad sylwetką, ujędrnienie figury, modelowanie ciała
INTENSYWNOŚĆ:  niska i średnia

DOŁĄCZ DO WYZWANIA!

Obecnie ruszyło nasze wakacyjne wyzwanie Letnia Forma! Pobierz kalendarz do druku, zerknij na plan treningowy i działaj razem z nami! Wszystkie szczegóły znajdziesz we wpisie o wyzwaniu, dostępnym TUTAJ.

Fot. J. Janecki

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami dotyczącymi ćwiczeń, zdrowia i odżywiania – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.