TreningiZestawy ćwiczeń

SZYBKI TRENING: 20 MINUT NA CAŁE CIAŁO | IDEALNY NA POCZĄTEK DNIA [WIDEO]

Trening błyskawica – czy to ma w ogóle sens? Odpowiedź jest tylko jedna: ależ oczywiście, że tak! Nawet taki szybki trening może mieć wiele benefitów: utrzyma lub poprawi Waszą formę, zadba o zdrowie i samopoczucie i przede wszystkim… wybije wymówki z głowy.

Na pewno znacie ten scenariusz: planowaliście się poruszać, ale zabrakło czasu. Rano za późna pobudka, w dzień mnóstwo obowiązków, wieczorem zmęczenie… ten zestaw powstał właśnie po to, by czas nie był już naszym wrogiem! Potrzebujecie 20 minut, by zrobić fajny trening już z rozgrzewką i schłodzeniem. Nazwałam go treningiem porannym, na dzień dobry, ale prawda jest taka, że sprawdzi się o każdej porze dnia – wtedy, kiedy tego potrzebujecie.

SZYBKI TRENING – NA CAŁE CIAŁO | PORANNY TRENING

PORANNY TRENING | EXPRESS NA CAŁE CIAŁO – to krótki i efektywny zestaw ćwiczeń ogólnorozwojowych, zawierających zarówno elementy cardio jak i wzmacniania. Przeprowadzony w formie obwodu, szybko leci i zdecydowanie świetnie sprawdzi się, kiedy nie mamy czasu albo chcemy zrobić konkretny, ale szybki trening.
DLA KOGO:  dla średniozaawansowanych, zaawansowanych i ambitnych początkujących
RODZAJ:  trening ogólnorozwojowy, cardio i wzmacnianie
CEL:  poprawa samopoczucia, utrzymanie formy, poprawa sprawności
INTENSYWNOŚĆ:  średnia

ZASUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ YOUTUBE I BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Jeśli nie chcesz przegapić nowych treningów i filmów na moim kanale – możesz zasubskrybować mój kanał TUTAJ. Będzie mi bardzo miło!

Nowe filmy ukazują się dwa razy w tygodniu. W poniedziałek są to treningi, w soboty – filmy o zdrowym trybie życia.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.