TreningiZestawy ćwiczeń

MEGA HIIT | TRENING INTERWAŁOWY W DOMU | 35 MINUT [WIDEO]

Czas na trening interwałowy! Tym razem nie potrzebujecie nawet maty: wystarczy Wasze ciało i butelka wody, żeby nie umrzeć. HIIT czyli trening interwałowy to idealny sposób na to, by poprawić wydolność, sprawność i być w jak najlepszej formie. No i przy okazji: sprawdzić swoje ciało!

Trening interwałowy to wymagająca, ale jednocześnie bardzo skuteczna forma treningu. Duża intensywność i niewystarczająca długość przerw sprawia, że uczymy ciało pracować na narastającym zmęczeniu i bardzo szybko poprawiamy swoją wydolność i formę. Trening interwałowy będzie też skuteczną formą ćwiczeń, jeśli chcemy zadbać o niższy poziom tkanki tłuszczowej i wysportowaną sylwetkę.

Należy jednak pamiętać, że tego typu treningu nie wykonujemy codziennie! Trening interwałowy robimy raz na jakiś czas – na pewno nie więcej, niż raz w tygodniu. Pamiętaj, że najlepsze i najzdrowsze efekty osiągniesz urozmaicając swoją aktywność! Jeśli nie wiesz, jak zacząć – polecam mojego ebooka Trenuj w domu.

TRENING INTERWAŁOWY W DOMU | MEGA HIIT

TRENING INTERWAŁOWY W DOMU | MEGA HIIT – czyli tak zwane „interwały”, to trening o wysokiej intensywności, który pomoże bardzo skutecznie popracować nad wydolnością i naszą ogólną formą fizyczną.
DLA KOGO:  ambitnych średniozaawansowanych i zaawansowanych
RODZAJ:  trening interwałowy, HIIT
CEL:   poprawa wydolności, sprawności, poprawa wyglądu sylwetki
INTENSYWNOŚĆ:  wysoka i średnia

DOŁĄCZ DO WYZWANIA!

Obecnie ruszyło nasze wakacyjne wyzwanie Letnia Forma! Pobierz kalendarz do druku, zerknij na plan treningowy i działaj razem z nami! Wszystkie szczegóły znajdziesz we wpisie o wyzwaniu, dostępnym TUTAJ.

Fot. J. Janecki

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami dotyczącymi ćwiczeń, zdrowia i odżywiania – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.