TreningiZestawy ćwiczeń

TRENING W PARACH | NA CAŁE CIAŁO BEZ SPRZĘTU | CARDIO + WZMACNIANIE | WIDEO

Jak lepiej zmotywować się do ćwiczeń? Rozwiązanie może być proste: trening w parach! Ten zestaw na całe ciało trwa tylko 30 minut i możecie go zrobić solo lub w parze – z partnerem, partnerką, koleżankami czy rodziną! Nie ma chyba lepszego sposobu na to, by ćwiczenia były przyjemniejsze… i na pewno trochę bardziej zabawne! Ten zestaw na całe ciało będzie perfekcyjny, jeśli w pół godziny chcecie zrobić coś konkretnego i zapewnić swojemu ciału odpowiednią dawkę cardio i wzmacniania. Solo czy nie – warto wypróbować ten trenio!

Na treningu możecie poznać kolejną osobę z #DruzynyCF – Gosię, która wygrała wyzwanie #FITWIOSNA i w ramach nagrody pojawiła się u mnie na nagraniu! Spisała się świetnie i mam nadzieję, że Wy także będziecie się w naszym towarzystwie dobrze bawić.

TRENING W PARACH | 30 MIN. NA CAŁE CIAŁO

TRENING W PARACH – to idealny sposób na to, by zyskać dodatkową motywację w trakcie ćwiczeń! Ten zestaw możesz wykonać solo lub z partnerem/partnerką – i za każdym razem będzie tak samo efektywny! Ten półgodzinny trening świetnie sprawdzi się dla wszystkich, którzy chcą w krótkim czasie zrobić porządny trening. Angażujemy całe ciało i wzmacnianie przeplatamy wstawkami cardio. Dzięki temu jesteśmy w stanie jednocześnie pracować nad kondycją, wzmocnieniem ciała i sylwetką.
DLA KOGO:  zaawansowanych i średniozaawansowanych, ambitnych początkujących
RODZAJ:  trening łaczący elementy cardio i wzmacniania, na całe ciało
CEL:   trening ogólnorozwojowy, na całe ciało, wzmocnienie całego ciała, poprawa kondycji, spalanie kalorii
INTENSYWNOŚĆ:  umiarkowana, głównie średnia

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami dotyczącymi ćwiczeń, zdrowia i odżywiania – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.