Codziennie Fit

Startujemy z nowym wyzwaniem! Letnia forma – start w poniedziałek, 1 sierpnia!

Dobra, lato latem, wakacje wakacjami, ale koniec z rozmemłaniem i przekładaniem treningu na kolejny dzień – czas zacząć działać! Stwierdziłam, że wszystkim nam – i Wam, i mi – będzie lepiej, jeśli trochę wykorzystamy ten sierpniowy czas i podejmiemy razem jakieś wyzwanie. W końcu czy coś motywuje bardziej niż gotowy plan działania i świadomość, że cała #druzynacF też działa? Chyba nie!

Przysięgam Wam: nigdy nie mówcie „nigdy”. Ja obiecałam sobie, że nie zrobię w wakacje wyzwania, a teraz patrzcie na mnie – nie mogę się doczekać, aż wystartujemy 🙂 Wyzwanie robię zarówno dla Was, jak i dla siebie – też potrzebuję solidnej rutyny i odpowiedniego działania.

Jeśli macie problem z regularnością w wakacje, chcecie się poruszać z głową, nie macie motywacji albo po prostu – lubicie działać zadaniowo, to świetnie się składa, bo razem odpalamy wyzwanie LETNIA FORMA – które wystartuje już w poniedziałek, 1 sierpnia!

Co musicie już teraz wiedzieć?

Śmieszy mnie, jak bardzo się zapierałam przed wyzwaniem w wakacje (to jest taki sezon ogórkowy w fitnessie – mniej ludzi ćwiczy, mniej ludzi czyta bloga, mniej ludzi korzysta z planów, wszyscy są na dworze i dobrze, ale motywacja do robienia materiałów też spada!), a teraz nie mogę się doczekać. Ja sama biorę udział w wyzwaniu z małymi modyfikacjami treningowymi i będziemy w tym raaaazem!

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER, ŻEBY OTRZYMAĆ PLANY

Plany treningowe i materiały do wyzwania zostaną wysłane do Was do niedzieli, do godziny 18:00. Informacje o tym, jak używać planu, obchodzić się z wyzwaniem, znajdziecie też na blogu najpóźniej w niedzielę.

Jeśli jesteście zapisani do mojego newslettera, nic nie trzeba robić – jeśli zaś nie jesteście jeszcze w newsletterze Codziennie Fit, to zachęcam do zapisu! Oprócz kalendarzy i informacji o planach, dostajecie tam informacje o treningach live oraz nowych materiałach.

Do zobaczenia! Lato to idealny moment, żeby być aktywnym!

Exit mobile version