TreningiZestawy ćwiczeń

PLECY & BRZUCH | Trening wzmacniający plecy i brzuch | [WIDEO]

W życiu trzeba mieć mocne plecy! Przydadzą się nie tylko jako metafora, ale też dosłownie! Mocne plecy i brzuch to ładniejsza postawa ciała i sylwetka, mniejsze ryzyko kontuzji i bólu, a także lepsze wyniki na innych treningach. Dlatego dzisiaj mam dla Was trening wzmacniający plecy i brzuch – zestaw, który powinien być obowiązkowy zarówno dla osób siedzących za biurkiem, jak i dla tych aktywnych!

Trening na wzmocnienie pleców i brzucha bez sprzętu to nie jest jednorożec – naprawdę istnieje. Sprytne wykorzystanie naszej własnej masy ciała w zupełności wystarczy, żeby wzmocnić plecy i brzuch, uchować się przed bólem pleców po długim siedzeniu, ale też zadbać o prawidłową postawę i wzmocnienie całego core.

Często zaniedbujemy tego typu treningi, uważając, że to „marnowanie czasu”. To wielki błąd! Wzmocnienie pleców i brzucha bardzo się nam opłaci – przede wszystkim pomoże, jeśli macie pracę siedzącą lub stojącą i będzie chronić przed bólem pleców. Przyda się także w każdej aktywności – mocny core to podstawa treningów, która pozwoli uzyskać lepsze efekty! Dodatkowo, ćwiczenia wzmacniające wpływają też na wygląd tych partii i z pewnością go poprawią. Takie treningi trzeba więc wplatać w swój plan treningowy – na pewno Wam się to opłaci!

PLECY & BRZUCH | TRENING WZMACNIAJĄCY PLECY I BRZUCH | BEZ SPRZĘTU

PLECY & BRZUCH – to idealny zestaw wzmacniający, jeśli chcecie wzmocnić plecy i brzuch, poprawić wygląd tych partii i przede wszystkim popracować nad ładniejszą postawą i silnymi mięśniami core.
DLA KOGO:  zaawansowanych i średniozaawansowanych, ambitnych początkujących
RODZAJ:  trening wzmacniający
CEL:   wzmocnienie pleców oraz brzucha, poprawa postawy, poprawa wyglądu tych partii, wzmocnienie mięśni core
INTENSYWNOŚĆ:  umiarkowana, głównie średnia i niska

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami dotyczącymi ćwiczeń, zdrowia i odżywiania – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.