TreningiZestawy ćwiczeń

TRENING NA UPAŁY | 30 MINUT NA CAŁE CIAŁO [WIDEO] | IDEALNY NA UPALNE DNI

Kto by chciał ćwiczyć w upał?
Z jednej strony – nie ma nic dziwnego w tym, że gdy temperatura wzrasta, nasza motywacja opada. Z drugiej – jeśli upały trwają kilka dni, warto pomyśleć o ruchu, który jednocześnie pozwoli nam zadbać o nasze zdrowie i ciało, ale nie sprawi, że zasłabniemy w trakcie. Więc proszę bardzo: mam dzisiaj dla Was trening na upały! Bez skakania, bez tupania – a jednocześnie można poczuć, że popracujemy całym ciałem i zdecydowanie zrobimy coś dla siebie.

Długo myślałam o tym, jaki powinien być trening na upały – i myślę, że odpowiedź jest jedna: ZNOŚNY. Nie sztuką jest cisnąć mocne treningi przy 30 stopniach, a potem czuć się słabo. Nie o to w tym chodzi. Wysoka temperatura zdecydowanie ma wpływ na nasze ciało i w wakacyjne dni musimy dopasować aktywność do warunków, jakie mamy – w tym wypadku nie chodzi o to, żeby ruchu całkowicie unikać, ale żeby zrobić trening, który będzie to brał pod uwagę.

I taki właśnie jest dzisiejszy trening na upały! Bez skakania i bez tupania, ale nie oznacza to, że nie będziemy pracować – wręcz przeciwnie! Zestaw przygotowałam dla Was w formie treningu obwodowego, gdzie popracujemy nad całym ciałem i zrobimy także elementy cardio w wersji low impact, czyli właśnie bez wyskoków czy niebezpiecznie wysokiej (jak na upał) intensywności.

W tym treningu mam też dla Was niespodziankę – nie robię go sama! Ćwiczy ze mną Lila, która wygrała wyzwanie #FITWIOSNA z PUMA i Martes Sport! To kolejna osoba z Drużyny CF, którą możecie poznać – na pewno w przyszłości będzie też okazja, żeby wygrać taki udział w nagraniach, może następnym razem to Wy będziecie ze mną na treningu?

TRENING NA UPAŁY | 30 MIN. NA CAŁE CIAŁO

TRENING NA UPAŁY – trening obwodowy z ćwiczeniami na całe ciało, łączący elementy wzmacniające z elementami cardio bez skakania i bez tupania. Idealny przy wysokich temperaturach.
DLA KOGO:  zaawansowanych i średniozaawansowanych, ambitnych początkujących
RODZAJ:  trening łaczący elementy cardio i wzmacniania, na całe ciało
CEL:   trening ogólnorozwojowy, na całe ciało, wzmocnienie całego ciała, poprawa kondycji, spalanie kalorii
INTENSYWNOŚĆ:  umiarkowana, głównie średnia

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami dotyczącymi ćwiczeń, zdrowia i odżywiania – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.