TreningiZestawy ćwiczeń

TRENING HANTLE I GUMY | TRENING SIŁOWY W DOMU | [WIDEO]

Trening, który ma wszystko? Proszę bardzo: hantle i gumy to nowa propozycja dla Was, która pomoże Wam zrobić dobry trening siłowy w domu. Niezależnie, czy robiliście już treningi ze sprzętem, czy to Wasz pierwszy – ten zestaw na pewno Wam przypadnie do gustu!

Połączenie hantle i gumy to coś, o co prosiło sporo osób – a że sama lubię robić takie treningi w domu, bardzo przyjemnie nagrywało mi się dla Was ten konkretny zestaw! To bardzo fajna pozycja zarówno dla osób, które chcą popracować nad wyglądem sylwetki jak i dla tych, którym zależy na sprawności. W każdej chwili możemy podnieść poziom treningu lub go obniżyć za pomocą zmiany obciążenia i doboru hantli.

Ciężar hantli uzależniony od Waszego stopnia zaawansowania, dla początkujących rekomenduję od 0,5 -2 kg, dla średniaków od 2-4 kg i dla zaawansowanych od 4-5 kg w górę. Lżejsze hantle przy ćwiczeniach na górę, cięższe do nóg i pośladków. Oczywiście moje sugestie to tylko sugestie: jeśli czujecie, że spokojnie mogą to być większe obciążenia, ŚMIAŁO! Stawiajmy sobie poprzeczkę wysoko!

HANTLE I GUMY – TRENING SIŁOWY W DOMU

HANTLE I GUMY – to siłowy trening z użyciem hantli oraz gum oporowych. To trening obwodowy – zawierający dwa różne obwody na dół i na górę ciała. Idealny, jeśli chcemy wzmocnić, ujędrnić i wymodelować sylwetkę, a także zrobić trening siłowy w domowym zaciszu. Trening bez cardio i skakania!
DLA KOGO:  zaawansowanych i średniozaawansowanych, początkujących – trudność treningu zmieniamy doborem ciężaru hantli
RODZAJ:  trening siłowy, trening obwodowy
CEL:   wzmocnienie całego ciała, ujędrnienie i modelowanie sylwetki
INTENSYWNOŚĆ:  średnia i niska

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami dotyczącymi ćwiczeń, zdrowia i odżywiania – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.