TreningiZestawy ćwiczeń

FIT STRONG BODY – TRENING BEZ CARDIO, BEZ POWTÓRZEŃ | [WIDEO] | #FITWIOSNA

Demotywują cię kolejne serie, powtórzenia, bloki? Żaden problem: przygotowałam dla Was zestaw bez powtórzeń, który doskonale wzmocni całe ciało. Trening bez cardio – zapomnijcie o podskokach, sapaniu i tupaniu, dzisiaj skupiamy się w całości na naszych mięśniach i formie!

TRENING FIT STRONG BODY | TRENING BEZ CARDIO, BEZ POWTÓRZEŃ | WZMACNIANIE

TRENING FIT STRONG BODY – to trening wzmacniający całe ciało: zawiera ćwiczenia na nogi, pośladki, brzuch, plecy, klatkę oraz ręce. Nie ma elementów cardio – możemy spokojnie skupić się na pracy całego ciało. Bez powtórzeń – każde ćwiczenie wykonujemy tylko raz, więc świetnie sprawdzi się u osób, które szybko się nudzą i potrzebujądużego urozmaicenia. Na dodatek, gdyby tego było mało – nie mamy też podskoków, więc spokojnie możecie go wykonać nawet, gdy macie marudnych sąsiadów lub musicie działać w bardzo wczesnych/późnych godzinach: nikogo nie obudzicie!
DLA KOGO:  dla osób średniozaawansowanych i zaawansowanych
RODZAJ:  trening wzmacniający i modelujący na całe ciało
CEL:   wzmocnienie całego ciała, ujędrnienie i modelowanie sylwetki,
INTENSYWNOŚĆ:  niska i średnia (bez cardio, bez skakania)

DOŁĄCZ DO WYZWANIA!

Trwa nasze wyzwanie #FITWIOSNA z PUMA i Martes Sport! Czekają na Ciebie 4 darmowe plany treningowe, nowe treningi i mnóstwo motywacji! Dołącz do wyzwania – zapisz się TU – i do dzieła! Pamiętaj, że do wyzwania możesz dołączyć w każdym momencie (nawet w środku lub pod koniec – a także PO wyzwaniu!).

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami dotyczącymi ćwiczeń, zdrowia i odżywiania – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.