Codziennie Fit

WYZWANIE TRENINGOWE #FITWIOSNA – 21 DNI DO NOWEJ WERSJI SIEBIE. POZNAJ SZCZEGÓŁY!

Już w poniedziałek, 21 marca – równo w pierwszy dzień wiosny – startujemy z iście wiosennym wyzwaniem! Poczujemy trochę życia, ale przede wszystkim zrobimy sporo dobrego dla swojego ciała, głowy oraz formy! Nawet w tak ciężkim okresie jak teraz, warto nie „zamarzać” i nie czekać na „lepsze czasy” – tylko zadbać o siebie i swoje zdrowie. Wyzwanie to bardzo ułatwi: czekają na Was gotowe plany treningowe, sporo motywacji, a razem z Wami ćwiczy jednocześnie kilka (a czasami kilkanaście) tysięcy osób. To jest dopiero grupa treningowa!

No i czas: to tylko 3 tygodnie. Możesz je przeczekać, a możesz spróbować i zrobić coś dla siebie. Niczego nie tracisz. Czas na wyzwanie FIT WIOSNA razem z PUMA i Martes Sport!

WYZWANIE #FITWIOSNA Z PUMA I MARTES SPORT – O CO CHODZI?

Fot. J.Janecki, J. Walczak

Wyzwanie #FITWIOSNA z PUMA i Martes Sport to 21-dniowe wyzwanie treningowe. Wyzwanie jest DARMOWE – koszt, który musicie włożyć to Wasze… chęci i czas. Dostajecie plany, treningi, motywację… nic, tylko założyć sportowe buty i do roboty!

Co musicie wiedzieć i co na Was czeka?
Fot. J.Janecki, J. Walczak

POZNAJ INNYCH Z #DRUZYNACF!

W poniedziałkowych treningach oprócz mnie zobaczcie osoby z drużyny CF – to idealna okazja, żeby przekonać się, że nigdy NIE JESTEŚCIE SAMI. Poznajcie Asię, Klaudię, Ilonę, Dominikę oraz Sebastiana – każde z nich to osoby takie jak Wy czy ja, mające swoje problemy, rodziny, zainteresowania, a jednocześnie próbujący być codziennie fit!

Od lewej: Ilona, Klaudia, Asia, Sebastian i Dominika. Fot. J.Janecki

Drużyna będzie pokazywała modyfikacje ćwiczeń, dzięki czemu treningi są przeznaczone dla osób o różnym stopniu zaawansowania, ale też będą pomagały w utrzymaniu motywacji do działania! Zachęcam Was też do zajrzenia na profil @druzynacf oraz hasztag #druzynaCF – tam możecie poznać kolejne osoby i kto wie – być może nawiązać jakieś znajomości?

A jeśli też chcielibyście się pojawić na nagraniach mojego treningu – przeczytajcie koniecznie szczegóły konkursu poniżej, bo jest taka możliwość!

KONKURS: WYGRAJ UDZIAŁ W NAGRANIACH I KOMPLETY TRENINGOWE PUMA!

Fot. J.Janecki, J. Walczak

Aby Was dodatkowo zmotywować, razem z PUMA i Martes Sport przygotowaliśmy wielki konkurs: do wygrania udział w dniu nagraniowym i nagranie treningu ze mną na kanał Codziennie Fit oraz stroje treningowe marki PUMA!Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? To proste: relacjonuj swoje wyzwanie na Instagramie z hasztagami: #druzynaCF i #fitwiosna oraz oznaczając @codziennie_fit @pumaperformance oraz @martes.sport. Dziesięć osób wygrywa komplety treningowe marki PUMA, a dodatkowo dwie z nich nagrodę główną: wspólne nagranie treningu ze mną!

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

To jednak nie wszystko – oprócz „dużego konkursu” przygotowałam także coś jeszcze: na każdym treningu live (oprócz finału) czeka na Was mini konkurs: do wygrania będą akcesoria do ćwiczeń marki PUMA. Zadaniem będzie kreatywna relacja z treningu live! Wszystkie szczegóły mini-konkursów będę przypominać przed transmisjami, a regulamin znajdziecie na stronie wyzwania.

PLANY TRENINGOWE – WSZYSTKO, CO MUSISZ O NICH WIEDZIEĆ

Tym razem przygotowałam dla Was plany treningowe w aż CZTERECH różnych wersjach. Plany są urozmaicone i przygotowane tak, by w ciągu trzech tygodni pomóc Wam osiągnąć jak najlepsze efekty – sprawnościowe, kondycyjne, zdrowotne i sylwetkowe.

Wzięłam pod uwagę, że idzie wiosna, więc oprócz standardowych planów dla megapoczątkujących, średniozaawansowanych i ambitnych początkujących oraz zaawansowanych, przygotowałam także plan dla biegaczy!

JAK WYBRAĆ PLAN DLA SIEBIE?

Plany zaprojektowałam tak, by można było je stosować wymiennie – np. w którymś momencie zamienić plan dla zaawansowanych na średniozaawansowanych czy odwrotnie. Jeśli więc w trakcie wyzwania poczujecie, że plan jest zbyt intensywny lub zbyt łagodny, możecie w każdej chwili zmienić wersję.

JAK POBRAĆ PLAN?

Aby otrzymać plany treningowe, należy zapisać się na stronie wyzwania – TUTAJ. Nie ma znaczenia, czy wcześniej byliście zapisani do newslettera – zapisy do wyzwania #FITWIOSNA to osobna lista. Aby się zapisać, na stronie wyzwania wpisujecie swój e-mail i klikacie przycisk „zapisz się do wyzwania”.

Zapisać się możecie na STRONIE WYZWANIA – TUTAJ.

Następnie na swojej skrzynce mailowej powinniście mieć maila z prośbą o potwierdzenie zapisu. Należy kliknąć przycisk „potwierdź swój e-mail”. Gdy to zrobimy, w odpowiedzi powinno otworzyć nam się okno z planami do pobrania.

Jeśli okno się nie otworzyło mimo zatwierdzenia – sprawdzamy, czy nie mamy włączonego blokowania wyskakujących okienek w przeglądarce. Jeśli mail w ogóle nie przyszedł – sprawdzamy spam oraz zakładki inne, oferty, społeczności i tak dalej. Jeśli to nie działa, piszemy na sklep@codzienniefit.pl i czekamy, a my postaramy się pomóc.

Dla najszybszych osób, które zapiszą się na wyzwanie jest także niespodzianka: indywidualne kody rabatowe – 20 % na kolekcję PUMA w sklepach online Martes Sport oraz w sklepach stacjonarnych Martes Sport – dostaniecie dwa kody do różnego zastosowania (online i offline) ważne do 30 czerwca 2022 r. Kody zostaną wysłane w pierwszym tygodniu wyzwania, a jeśli zapisaliście się później – będą wysyłane w każdy wtorek i czwartek przez cały czas trwania wyzwania.

JAK POPRAWNIE UŻYWAĆ PLANU?

Fot. J.Janecki, J. Walczak

Plany treningowe to profesjonalnie przygotowane harmonogramy i kolejność treningów, ich ilość oraz ilość dni wolnych, przeznaczonych na regenerację – ma znacznie. Cały plan składa się na sukces. Warto o tym pamiętać.

Fot. J.Janecki, J. Walczak

Dodatkowe uwagi:

TRENINGI ZASTĘPCZE

Jeśli nie może Cię być na treningu LIVE i nie chcesz go nadrabiać dzień później (co bardzo polecam), wybierz trening zastępczy:

Megapoczątkujący:

Średniozaawansowani, biegacz i zaawansowani:

WSZYSTKO JEST ZA DARMO?

Tak. I nie ma haczyków. Partnerem wyzwania jest PUMA oraz Martes Sport i dzięki temu wyzwanie może być darmowe dla Was w takiej bogatej odsłonie.

Udział w wyzwaniu jest darmowy, jeśli chcielibyście się jakoś odwdzięczyć – będzie mi bardzo miło, jeśli zasubskrybujecie mój kanał na YouTube – klikając TUTAJ . Będę też wdzięczna za polecenia czy wyzwania, czy moich materiałów, bo dzięki temu mogę docierać do nowych osób! To najlepsza forma podziękowania!

NIE CZEKAJ NA MOTYWACJĘ, ZACZNIJ TERAZ!

Fot. J.Janecki

Wiem, że sytuacja na świecie nie sprzyja motywacji – ale porzucanie dbania o siebie i czekanie na lepszy moment nie sprawia, że coś się poprawi. Wyzwanie nie tylko pomoże Ci zadbać o formę fizyczną, ale powinno także pomóc trzymać w ryzach nasze zdrowie psychiczne. To tylko 21 dni. 3 tygodnie. Próbując – niczego nie tracisz!

Jeśli do tej pory nie udało Ci się wytrwać w żadnym wyzwaniu – spróbuj sobie postanowić, że zrobisz chociaż 50 % wszystkich treningów z całego tygodnia. Tydzień po tygodniu. Powtórz trzy razy – zanim się obejrzysz, będziesz robić z nami finałowy live 🙂

TO TWOJA SZANSA!

Włożyłam bardzo dużo pracy w to wyzwanie i wierzę, że może ono poprawić Waszą jakość życia, ale żeby tak się stało – musicie dać sobie szansę! O nic więcej Was nie proszę. Dlatego teraz czekam na Wasze meldunki – kto w to wchodzi i jest gotowy? Startujemy w poniedziałek, 21 marca – czy pierwszy dzień wiosny to nie idealny moment na rozpoczęcie wyzwania?

A jeśli tak jak ja nie możecie się doczekać i lubicie oglądać, jak coś jest zrobione od „środka” – mam dla Was vloga z kulisami nagrań treningów do wyzwania:

Dajcie znać w komentarzu, który z planów wybieracie – zawsze mnie zaskakuje, jak się rozkładają te proporcje 🙂

Exit mobile version