TreningiZestawy ćwiczeń

Trening z krzesłem | Praca nad sylwetką w domu [WIDEO]

Wiadomo, że do dobrych ćwiczeń wcale nie potrzeba sprzętu – wystarczy kawał miejsca i masa własnego ciała. Ale gdyby wykorzystać rzeczy, które mamy w domu – jak na przykład, krzesło – może się okazać, że nasz trening wskoczy na trochę inny poziom. Dlatego meble w dłoń, bo przygotowałam dla Was trening z krzesłem, który pomoże wzmocnić całe ciało i popracować dokładnie nad sylwetką!

Krzesło to chyba jeden z najmniej docenianych atrybutów do ćwiczeń. Zazwyczaj chwytamy za hantle, gumy, wymyślne obciążniki na kostki, pętle, dziwne ekspandery… a nie pomyślimy o tym, co mamy w domu. I o ile skakanie po żyrandolu może nie być najlepszym pomysłem, o tyle ćwiczenia ze zwykłym krzesłem mogą być fajnym urozmaiceniem treningu i jak się przekonacie – mogą sprawić, że mięśnie będą piekły.

TRENING Z KRZESŁEM – WZMACNIAJĄCY I MODELUJĄCY

TRENING Z KRZESŁEM – to zestaw wykorzystujący krzesło do ćwiczeń wzmacniających i modelujących. Ten zestaw ćwiczeń to trening bez cardio, na spokojnej intensywności pozwala skupić się na ruchu, a wykorzystanie krzesła sprawia, że „zaskakujemy” ciało trochę zmiennym bodźcem i dzięki temu – ćwiczenia są bardziej skuteczne.
DLA KOGO:  średniozaawansowanych i zaawansowanych
RODZAJ:  trening wzmacniający, modelujący
CEL:   wzmocnienie mięśni, ujędrnienie i modelowanie ciała, poprawa wyglądu sylwetki
INTENSYWNOŚĆ:  zmienna, głównie niska – trening bez cardio

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami dotyczącymi ćwiczeń, zdrowia i odżywiania – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.