TreningiZestawy ćwiczeń

TRENING SIŁOWY W DOMU | Z HANTLAMI | [WIDEO] #FITWIOSNA

Żeby być w formie – trzeba ćwiczyć różnorodnie! Dlatego dzisiaj mam dla Was trochę inny zestaw niż zwykle – typowy trening siłowy z hantlami, który można wykonać w domu. Przećwiczymy dokładnie całe ciało, zadbamy o technikę i przede wszystkim – wzmocnimy wszystkie mięśnie!

Ten trening jest też częścią naszego wyzwania FIT WIOSNA z PUMA i Martes Sport! W każdej chwili możesz do nas dołączyć – pobierz darmowy plan treningowy i ćwicz razem z nami! Szczegóły wyzwania znajdziesz TUTAJ.

Na treningu oprócz mnie poznasz członków #druzynaCF – Asię oraz Sebastiana. Pomogą się zmotywować i dotrzymają nam towarzystwa. Czasami pokażą też inne wersje ćwiczeń, dzięki którym będziecie mogli jeszcze lepiej dopasować trening do siebie!

Ciężar hantli uzależniony od Waszego stopnia zaawansowania, dla początkujących rekomenduję od 0,5 -2 kg, dla średniaków 2-4 kg i dla zaawansowanych od 4-5kg w górę. Lżejsze hantle przy ćwiczeniach na górę, cięższe do nóg i pośladków.

TRENING SIŁOWY W DOMU | Z HANTLAMI

TRENING SIŁOWY Z HANTLAMI – to trening siłowy bez cardio. Wzmocni i wymodeluje mięśnie, pomoże poprawić sprawność i ujędrnić całe ciało.
DLA KOGO:  trening z modyfikacjami dla osób o każdym stopniu zaawansowania. Trudność treningu regulujemy ciężarem hantli.
RODZAJ:  trening siłowy
CEL:   wzmocnienie całego ciała, poprawa sprawności, ujędrnienie i modelowanie sylwetki,
INTENSYWNOŚĆ:  niska i średnia (bez cardio, bez skakania)

DOŁĄCZ DO WYZWANIA!

Właśnie rozpoczęło się nasze wyzwanie #FITWIOSNA z PUMA i Martes Sport! Czekają na Ciebie 4 darmowe plany treningowe, nowe treningi i mnóstwo motywacji! Dołącz do wyzwania – zapisz się TU – i do dzieła! Pamiętaj, że do wyzwania możesz dołączyć w każdym momencie (nawet w środku lub pod koniec – a także PO wyzwaniu!).

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami dotyczącymi ćwiczeń, zdrowia i odżywiania – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.