#FITWIOSNA 2022TreningiZestawy ćwiczeń

TRENING NA STOJĄCO, BEZ MATY, BEZ PODPORÓW – STANDING PARTY 2 [WIDEO] #FITWIOSNA

Standing Party 2 to nic innego, jak trening na stojąco! Nie potrzebujesz maty, nie masz tutaj podporów – a dodatkowo jest to trening, który w jednym zestawie zagwarantuje ci odpowiednią dawkę cardio i trochę wzmacniania. Słowem: zestaw idealny!

Ten trening jest też specjalny, bo to zestaw otwierający nasze wyzwanie FIT WIOSNA z PUMA i Martes Sport! W każdej chwili możesz do nas dołączyć – pobierz darmowy plan treningowy i ćwicz razem z nami! Szczegóły wyzwania znajdziesz TUTAJ.

Na treningu oprócz mnie poznasz Ilonę oraz Klaudię – dziewczyny z drużyny Codziennie Fit, które zaprosiłam do nagrania treningu. Dziewczyny w trakcie treningu pokażą modyfikacje ćwiczeń i będą dodatkowym wsparciem – idealnie, żeby się zmotywować!

TRENING BEZ MATY, BEZ PODPORÓW

STANDING PARTY 2 – to trening na stojąco, bez maty oraz bez podporów.
DLA KOGO:  trening z modyfikacjami dla osób o każdym stopniu zaawansowania. Osoby mega początkujące mogą zrobić dłuższe przerwy – to jest ok!
RODZAJ:  trening cardio z elementami wzmacniania
CEL:   trening ogólnorozwojowy: poprawa kondycji, wzmocnienie ciała, poprawa sprawności, spalanie
INTENSYWNOŚĆ:  zmienna przez cały trening – od niskiej po wysoką

DOŁĄCZ DO WYZWANIA!

Właśnie rozpoczęło się nasze wyzwanie #FITWIOSNA z PUMA i Martes Sport! Czekają na Ciebie 4 darmowe plany treningowe, nowe treningi i mnóstwo motywacji! Dołącz do wyzwania – zapisz się TU – i do dzieła! Pamiętaj, że do wyzwania możesz dołączyć w każdym momencie (nawet w środku lub pod koniec – a także PO wyzwaniu!).

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami dotyczącymi ćwiczeń, zdrowia i odżywiania – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.