TreningiZestawy ćwiczeń

Trening na całe ciało z hantlami – hantle w dłoń 2 [ wideo]

Silna, wysportowana sylwetka i sprawne ciało – sporo osób chciałoby się tym pochwalić i nic w tym dziwnego – w zdrowym ciele przecież zdrowy duch! A żeby trochę przybliżyć Was do celu, przygotowałam dla Was dzisiaj trening na całe ciało z hantlami…więc hantle w dłoń i do roboty!

Partnerem treningu jest Women’s Best – na ich stronie działa kod CODZIENNIEFIT20 – który obniża wartość zamówienia (nawet przecenionych produktów i w trakcie wyprzedaży). Ja najbardziej polecam białka wegańskie (waniliowe) i proteinowy krem czekoladowy. Pycha!

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na pracę nad sylwetką i wyrzeźbienie ciała wcale nie jest zasada „im więcej, tym lepiej” – tylko „trenuj mądrze”. I zgodnie z tą zasadą, dzisiaj mam dla Was zestaw, który w zaledwie 40 minut pozwoli Wam przećwiczyć całe ciało i rzeczywiście popracować nad figurą, jednocześnie poprawiając sprawność i Wasze zdrowie. Ten trening na całe ciało z hantlami to idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą popracować nad sobą w domowym zaciszu. Pamiętajcie, że możecie regulować trudność treningu przez zwiększanie lub zmniejszanie ciężaru hantli, z którymi ćwiczycie!

HANTLE W DŁOŃ 2 – TRENING NA CAŁE CIAŁO Z HANTLAMI

HANTLE W DŁOŃ 2 – to trening na całe ciało z hantlami, który pozwoli popracować nad sylwetką i sprawnością. Jednocześnie wzmacniamy, modelujemy i pracujemy nad każdą partią ciała – a to wszystko w zaledwie 40 minut!
DLA KOGO:  ambitnych początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych (zależnie od wagi hantli!)
RODZAJ:  trening siłowy, trening wzmacniający
CEL:   ujędrnienie i modelowanie ciała, wzmocnienie mięśni, poprawa wyglądu sylwetki, poprawa sprawności
INTENSYWNOŚĆ:  głównie średnia

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami dotyczącymi ćwiczeń, zdrowia i odżywiania – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.