TreningiZestawy ćwiczeń

Trening HIIT – dobra robota w 30 minut | trening interwałowy w domu [WIDEO]

Najlepszy sposób na zrobienie dobrej roboty w krótkim czasie? Oczywiście odpowiedź jest jedna: trening HIIT!

Chociaż wielu osobom HIIT kojarzy się pewnie bardziej z ciastkami, niż treningiem – to jest to prawdziwa nazwa, a właściwie skrót od High Intensity Interval Training, a po polsku: wysoce intensywnego treningu interwałowego. Mówiąc w skrócie: HIIT to po prostu interwały. A te wykonywane z głową mogą być jednym z najefektywniejszych sposobów na formę fizyczną.

Co zrobić, żeby HIIT na pewno przyniósł efekty? Nie obijać się i starać się przy każdym powtórzeniu robić rzeczy szybko… ale jednocześnie nie zapominając o technice. Czasami ten balans jest ciężki do wychwycenia, ale to tylko kwestia wprawy i uwierzcie mi, prędzej czy później uda Wam się to połączyć.

HIIT to trening, którego nie robimy codziennie. Z powodu jego intensywności oraz wpływu nie tylko na nasze ciało, ale i układ nerwowy, nie robimy go częściej niż 1-2 razy w tygodniu (lub w przypadku osób średniozaawansowanych nawet rzadziej, np. raz na 2 tygodnie).

TRENING HIIT – INTERWAŁY, TRENING INTERWAŁOWY W DOMU

TRENING HIIT – to trening o wysokiej intensywności, który poprawia formę fizyczną, kondycję, a także pozwala spalić sporo kalorii i jest wyzwaniem dla naszego ciała. Trening interwałowy jest świetnym sposobem na zbudowanie bardzo dobrej wydolności i sprawdzenie się.
DLA KOGO:  dla osób zaawansowanych oraz średniozaawansowanych
RODZAJ:  trening interwałowy, interwały
CEL:   poprawa ogólnej formy fizycznej, poprawa kondycji, spalanie kalorii, wzmocnienie całego ciała
INTENSYWNOŚĆ:  wysoka i średnia

DOŁĄCZ DO WYZWANIA NOWOROCZNEGO!

W styczniu trwa nasze wyzwanie noworoczne! Możesz dołączyć w każdej chwili – plany są tygodniowe, więc od każdego poniedziałku zaczynamy na „świeżo”! Wszystkie szczegóły wyzwania oraz plan treningowy znajdziesz TUTAJ.

trening dla osób bez kondycji

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami dotyczącymi ćwiczeń, zdrowia i odżywiania – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.