TreningiZestawy ćwiczeń

Perfect Start – trening dla osób bez kondycji, początkujących, z nadwagą. Bez przysiadów, wypadów, bez skakania [WIDEO]

Jedną z najbardziej irytujących rzeczy są treningi, które wcale nie są dostosowane do naszego poziomu – wiem o tym! Jak polubić ćwiczenia, skoro „trening dla osób bez kondycji” ma pięćdziesiąt tysięcy skoków i milion pompek? No właśnie! Dlatego stworzyłam serię Starter – łagodne treningi dla osób początkujących, wracających po przerwie czy chorobie, nie mogących skakać. I dzisiaj mam dla Was kolejny zestaw z tego cyklu – Perfect Start, czyli idealny trening dla każdego, kto chce zacząć… lub wraca. Bez spiny, za to skutecznie!

Trening dla osób bez kondycji jest wyzwaniem – trzeba odpowiednio zbilansować wszystkie ćwiczenia i intensywność, żeby był wykonalny, ale jednocześnie powodował poprawę kondycji i stanowił małe (ale jednak) wyzwanie. Wydaje mi się, że udało mi się to dobrze zbilansować w tym zestawie – to chyba mój faworyt ze wszystkich moich treningów dla początkujących!

Trening zawiera już rozgrzewkę oraz schłodzenie, więc wystarczy odpalić i tyle!

PERFECT START – TRENING DLA OSÓB BEZ KONDYCJI

PERFECT START – to kolejny trening z mojej serii Starter dla osób początkujących. To idealny trening dla osób bez kondycji i każdego, kto chce zacząć ćwiczyć (lub wrócić do trenowania). Nie zawiera przysiadów, wypadów, wykroków ani skakania – jest bezpieczny dla stawów i powinien być dobrze tolerowany nawet przy dużej otyłości.
DLA KOGO:  dla osób początkujących, powracających po długiej przerwie, osób z dużą nadwagą, osób starszych, dla osób zaawansowanych w celu podbicia dziennej aktywności (jako dodatek)
RODZAJ:  trening mieszany, ogólnorozwojowy: cardio oraz wzmacnianie
CEL:   poprawa kondycji, spalanie kalorii, wzmocnienie całego ciała, przydatny w odchudzaniu
INTENSYWNOŚĆ:  niska i średnia, zależnie od poziomu zaawansowania

POZOSTAŁE TRENINGI DLA POCZĄTKUJĄCYCH, DLA OSÓB BEZ KONDYCJI

Jeśli dopiero zaczynasz, pod tym linkiem znajdziesz inne treningi dla początkujących: KLIK.

DOŁĄCZ DO WYZWANIA NOWOROCZNEGO!

W styczniu trwa nasze wyzwanie noworoczne! Możesz dołączyć w każdej chwili – plany są tygodniowe, więc od każdego poniedziałku zaczynamy na „świeżo”! Wszystkie szczegóły wyzwania oraz plan treningowy znajdziesz TUTAJ.

trening dla osób bez kondycji

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami dotyczącymi ćwiczeń, zdrowia i odżywiania – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.