Codziennie Fit

CICHY TRENING – WYCISK BEZ TUPANIA, SKAKANIA I HAŁASU | 40 MIN. [WIDEO]

Cichy trening – czyli czy można się zmęczyć nie skacząc? Oczywiście, że tak – i ten zestaw to na to świetny dowód! Niezależnie od tego, czy reszta domu śpi, masz wrażliwych sąsiadów czy po prostu nie lubisz skakać – ten trening będzie idealny, żeby dać sobie wycisk i jednocześnie nikomu nie przeszkadzać!

CICHY TRENING – TRENING BEZ SKAKANIA, BEZ TUPANIA, BEZ HAŁASU

Co to za trening?

CICHY TRENING – TRENING BEZ SKAKANIA, BEZ TUPANIA, BEZ HAŁASU  to trening łączący ruchy cardio oraz wzmacniające w formie „low impact” – bez skakania, bez tupania, bez hałasu. Trening będzie odpowiedni dla wszystkich, którzy nie chcą obudzić sąsiadów podczas ćwiczeń 🙂 lub z różnych powodów nie mogą skakać. Mimo braku skoków, trening wcale nie jest leciutki i świetnie się sprawdzi, jeśli macie ochotę na konkretny zestaw.
DLA KOGO:  średniozaawansowani, zaawansowani oraz ambitni początkujący
RODZAJ:  trening ogólnorozwojowy, połączenie cardio ze wzmacnianiem
CEL:  spalenie kalorii, poprawa kondycji oraz sprawności,  modelowanie i ujędrnianie sylwetki
INTENSYWNOŚĆ:  zmienna, głównie średnia

Cichy trening – treningi bez tupania, bez skakania, bez hałasu to świetna opcja dla mam, ale także wszystkich tych, którzy mieszkają w bloku czy ze współlokatorami. Mimo braku skoków trening jest równie efektywny co „skoczne” wersje i warto o tym pamiętać. Aby osiągnąć jak najlepsze efekty, urozmaicaj swój plan treningowy i pamiętaj, że zaangażowanie włożone w każdy ruch będzie także wpływało na rezultaty. Więcej treningów bez skakania i bez tupania znajdziesz na playliście na moim kanale TUTAJ.

NIE PRZEGAP NOWYCH TRENINGÓW!

Jeśli nie chcesz przegapić nowych treningów i filmów na temat zdrowego trybu życia, to koniecznie zasubskrybuj mój kanał na YouTube. Możesz to zrobić klikając TU.

Nowe filmy pojawiają się:

PONIEDZIAŁEK – nowy trening
CZWARTEK – film o zdrowym życiu

Wszystkie darmowe zestawy treningowe znajdziesz tu: zestawy treningowe.
A w tym miejscu znajdziesz przepisy na zdrowe dania: przepisy Codziennie Fit.

Dołącz do mnie na FACEBOOKU INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji!

Exit mobile version