TreningiZestawy ćwiczeń

TRENING NA BRZUCH I POŚLADKI – WZMACNIAJĄCY TRENING BEZ CARDIO [WIDEO]

Czas popracować nad kluczowymi partiami w naszym ciele – mam dzisiaj dla Was trening na brzuch i pośladki!

Praca nad brzuchem i pośladkami to nie tylko kwestia estetyczna (wiadomo, że najczęściej myślimy o nich w kontekście naszej sylwetki) – ale też zdrowotna. Mocne pośladki i mocne mięśnie brzucha pozwolą utrzymać prawidłową postawę i zmniejszą ból pleców podczas długich godzin przed komputerem w pracy. Pomogą też praktycznie w każdym sporcie. Takie spokojne jednostki wzmacniające przydadzą się zresztą każdemu, więc warto poświęcić czas i popracować nad wzmocnieniem naszych mięśni, chociażby dla naszego zdrowia!

Trening składa się z różnorodnych bloków, dzięki czemu szybko leci i zanim się obejrzycie – będzie już po sprawie! Zawiera już rozgrzewkę oraz schłodzenie po, więc macie gotowy zestaw, który sprawdzi się świetnie w dni, gdy mamy mniej czasu (ma tylko 35 minut!), nie mamy motywacji lub jako część większego treningu.

TRENING NA BRZUCH I POŚLADKI – WZMACNIAJĄCY

Co to za trening?

TRENING NA BRZUCH I POŚLADKI – to trening wzmacniający mięśnie brzucha oraz pośladków (bez angażowania i rozbudowywania ud). Ten zestaw świetnie sprawdzi się dla każdego, kto chce popracować nad wzmocnieniem, ujędrnieniem i poprawą wyglądu tych partii. Sprawdzi się także u osób, które dużo siedzą jak i u biegaczy, bo dla nich wzmocnienie pośladków i brzucha to podstawa! Co najważniejsze, jest to trening bez cardio, więc nie będzie dużo sapania i pocenia się. Bardzo spokojny zestaw.

DLA KOGO:  średniozaawansowani, zaawansowani i ambitni początkujący. Osoby bardzo początkujące powinny modyfikować ruchy lub zrezygnować z najtrudniejszych ćwiczeń.
RODZAJ:  trening wzmacniający z masą własnego ciała
CEL:  wzmocnienie mięśni brzucha, wzmocnienie mięśni pośladkowych, ujędrnienie pośladków i brzucha,
INTENSYWNOŚĆ: niska

DOŁĄCZ DO WYZWANIA!

Aktualnie trwa nasze wielkie wyzwanie FIT JESIEŃ Z PUMA – można do niego dołączyć w każdym momencie! Przygotowałam dla Was plany treningowe w 4 różnych wersjach – nie ma wymówek!

Szczegóły wyzwania oraz darmowe plany treningowe znajdziesz tu: WYZWANIE FIT JESIEŃ Z PUMA.

fit jesień wyzwanie treningowe
About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.