Codziennie Fit

WIELKIE WYZWANIE TRENINGOWE FIT JESIEŃ – POBIERZ PLAN I ZACZNIJ DZIAŁAĆ!

Czas zacząć największe, najbardziej motywujące i najlepsze wyzwanie w 2021!

FIT JESIEŃ Z PUMA – JAK TO DZIAŁA?

Fit Jesień to moje największe wyzwanie treningowe w ciągu roku! Tym razem trzecia edycja, wspierana przez markę PUMA, będzie jeszcze ciekawsza niż zwykle – przekonacie się sami!

Wyzwanie jest całkowicie darmowe – jedyne, co musicie dać od siebie, to ZAANGAŻOWANIE. I pot na macie!

KONKURS – WYGRAJ UDZIAŁ W KAMERALNYM OBOZIE TRENINGOWYM PUMA X CODZIENNIE FIT

Nie ma obijania się! Żeby trochę bardziej zmotywować Was do działania i jednocześnie utrzymać motywację przez całe wyzwanie, razem z PUMA przygotowaliśmy konkurs dla uczestników wyzwania.

Do wygrania udział w weekendowym treningowym obozie PUMA, który poprowadzę – w kameralnym gronie 8 osób. Będziemy trenować, smacznie jeść i cudownie się bawić. To obóz w malutkim gronie, więc będzie czas na rozmowy, indywidualną pracę nad techniką i zabawę! Oczywiście to wszystko w pięknym hotelu 🙂

Jak wygrać? Należy relacjonować swoje postępy w wyzwaniu na Instagramie (stories + zdjęcia) oznaczając je hasztagami: #fitjesienzpuma #druzynaCF oraz oznaczając mnie @codziennie_fit i PUMA: @pumaperformance.

Pod koniec wyzwania wybierzemy osoby, które były najbardziej aktywne ale też których materiały były pomysłowe i przemyślane. Liczy się nie tylko regularność, ale też jakość. Nie trzeba publikować codziennie, żeby wygrać, lepiej postawić na jakość naszych relacji, ale warto robić to często. Regulamin konkursu znajdziecie na stronie wyzwania TUTAJ.
Powtarzam oznaczenia: #fitjesienzpuma #druzynaCF, @codziennie_fit i @pumaperformance.

W trakcie konkursu przygotowałam też dla Was niespodziankę, dlatego mój apel do Was: ciśnijcie od początku i nie odpuszczajcie, a być może… szczęście się do Was uśmiechnie.

JAK CZYTAĆ PLAN TRENINGOWY?

Plan treningowy przygotowany jest w czterech wersjach. Na planszach do druku po prawej stronie na dole znajdziecie poziom, który pobraliście. W sekcji „mój cel na ten miesiąc” wpisujemy cel naszego wyzwania – zachęcam Was, żeby były to nie tylko sylwetkowe cele, ale np. sportowe – np. zrobić 3/4 planu wyzwania czy 12 treningów w tym miesiącu.

POBIERZ PLANY TRENINGOWE!

Aby pobrać plany treningowe, musicie zapisać się do wyzwania – nie ma znaczenia, czy wcześniej byliście zapisani do newslettera! To są osobne zapisy, które pozwolą mi wysłać Wam później prezent od PUMA – indywidualne kody rabatowe!

Zapisać się możecie na STRONIE WYZWANIA – TUTAJ.

Po zapisaniu się, na Waszego maila przyjdzie wiadomość z prośbą o potwierdzenie. Klikamy wielki, czerwony przycisk „potwierdzam” i powinno Wam wyskoczyć okno w nowej karcie przeglądarki z planami do pobrania.

UWAGA, WAŻNA ZMIANA: Kody rabatowe zostaną wysłane w pierwszym tygodniu wyzwania!
Jeśli ktoś zapisze się po tym terminie, kody będą wysyłane 2-3 razy w tygodniu: w środy, piątki i poniedziałki. Czyli jeśli zapiszemy się po starcie wyzwania we wtorek, to kod dostaniemy w środę. Jeśli zapiszemy się w sobotę, to kod będzie w poniedziałek.

Jeśli z jakiegoś powodu nie doszedł do Was mail (sprawdźcie proszę SPAM i inne foldery1), to piszcie na sklep@codzienniefit.pl

TRENINGI ZASTĘPCZE

Jeśli nie może Cię być na treningu LIVE i nie chcesz go nadrabiać dzień później (co bardzo polecam), wybierz trening zastępczy:

Megapoczątkujący:

Średniozaawansowani, biegacz i zaawansowani:

CZY DAM RADĘ DO KOŃCA?

Wyzwanie trwa 4 tygodnie i wiem, że niektórzy z Was już od początku obawiają się, czy dadzą radę. Słuchajcie: PRÓBUJCIE! W trakcie postaram się Was motywować, najważniejsze jest też to, żeby się nie poddawać – nie trzeba robić wyzwania w stu procentach! Nawet, jak w trakcie coś Wam wypadnie – otrzepcie się i dalej lecicie razem z nami!

Jeśli będziecie mieli kryzys, piszcie do mnie – w komentarzach na blogu, na kanale, na grupie, w wiadomościach na IG – będę starała się pomóc. Pamiętajcie tylko o jednym: nikt nie wymaga od Was perfekcji. To wyzwanie będzie dalej świetnie działało, nawet jesli zrobicie połowę.

To połowa więcej, niż większość ludzi w ogóle kiedykolwiek wykona. Trzymam za Was mega mocno kciuki i…. startujemy w PONIEDZIAŁEK! Wiem, że już się meldowaliście w innych miejscach, więc dzisiaj zamiast meldunku pytanie: który plan wybieracie? I jak nastroje przed wyzwaniem?

Exit mobile version