TreningiZestawy ćwiczeń

POŚLADKI Z MINI BAND | TRENING NA POŚLADKI Z GUMAMI BEZ ANGAŻOWANIA UD [WIDEO]

Mówi się, że w życiu trzeba mieć twardy tyłek. Idąc za tą zasadą, dzisiaj mam dla Was 30 minut treningu tylko i wyłącznie na pośladki – dzięki temu odpowiednio je wzmocnimy, ujędrnimy i popracujemy nad ich kształtem. Żeby mięsień mocniej zaangażować możemy dodać gumy oporowe, ale jeśli ich nie mamy – to wymówek też nie ma, bo ten trening na pośladki z gumami da się zrobić zarówno z tym sprzętem jak i bez! Jedno jest pewne – trochę regularności z tymi ćwiczeniami i chyba żadna życiowa sytuacja z tak twardym tyłem nie będzie dla nas straszna!

TRENING NA POŚLADKI Z GUMAMI MINI BAND

Co to za trening?

POŚLADKI Z MINI BAND | TRENING NA POŚLADKI Z GUMAMI – to trening tylko na pośladki z użyciem gum oporowych. Trening nie zawiera elementów cardio i nie angażuje też dodatkowo nóg. zięki temu świetnie sprawdzi się u wszystkich, którzy chcą popracować nad wzmocnieniem lub poprawą wyglądu pośladków. Trening możliwy jest także do wykonania bez gum oporowych, więc ćwiczenia możesz wykonywać bez akcesoriów!
DLA KOGO:  od ambitnych początkujących w górę – każdy poziom zaawansowania, dobieramy opór gumy do swojego poziomu
RODZAJ:  trening oporowy, wzmacniający, siłowy
CEL:   wzmocnienie i ujędrnienie mięśni pośladkowych, modelowanie sylwetki, poprawienie kształtu pośladków
INTENSYWNOŚĆ: niska i średnia

Taśmy, z których korzystam podczas treningu, to gumy Women’s Best – znajdziecie je tutaj: klik (wchodzimy na stronę i w lupce po prawej stronie wpisujemy “resistance band”).

Nie wiesz jakie gumy dobrać? Przeczytaj mój darmowy poradnik – Jak wybrać gumy oporowe, treningi z gumami – co warto wiedzieć?

DOŁĄCZ DO WYZWANIA I DZIAŁAJ Z DARMOWYM PLANEM TRENINGOWYM!


Aktualnie trwa mini-wyzwanie #wrzesienzCF – wszystkie szczegóły oraz plan treningowy znajdziesz TUTAJ. Możesz dołączyć do wyzwania w każdej chwili i zmotywować się do działania razem z kilkoma tysiącami innych osób 🙂

NIE PRZEGAP NOWYCH TRENINGÓW!

Jeśli nie chcesz przegapić nowych treningów i filmów na temat zdrowego trybu życia – koniecznie zasubskrybuj mój kanał na YouTube – możesz to zrobić klikając TU.

Nowe filmy pojawiają się:

PONIEDZIAŁEK – nowy trening
CZWARTEK – film o zdrowym życiu

Wszystkie darmowe zestawy treningowe znajdziesz tu: zestawy treningowe.
A w tym miejscu znajdziesz przepisy na zdrowe dania: przepisy Codziennie Fit.

Dołącz do mnie na FACEBOOKU INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.