TreningiZestawy ćwiczeń

HARDCORE 3 – ciężki trening dla zaawansowanych [WIDEO]

Czasami warto zmierzyć się samemu ze sobą i przekroczyć strefę komfortu – dlatego mam dla Was nowy trening z serii Hardcore, który sprawdzi Wasze możliwości – to zdecydowanie zestaw dla zaawansowanych, którzy są bardzo świadomi swojego ciała. Hantle w dłoń i zaczynamy!

HARDCORE 3 – CIĘŻKI TRENING DLA ZAAWANSOWANYCH

Co to za trening?

HARDCORE 3 – to bardzo intensywny trening dla osób zaawansowanych, które chcą się sprawdzić i dobrze przetrenować całe ciało. Przeznaczony jest dla osób o dobrej sprawności, które mają opanowaną technikę ćwiczeń i znają swoje ciało. Trening miesza różne typy wysiłków, dzięki czemu będzie idealny dla doświadczonych – mamy tutaj trochę treningu siłowego, trochę treningu kondycyjnego ale także interwałów – będzie się działo!
DLA KOGO:  dla osób zaawansowanych (preferowany staż treningowy: przynajmniej 24 miesiące)
RODZAJ:  intensywny trening o wysokiej i średniej intensywności, ćwiczenia o wysokiej intensywności przeplatane wzmacnianiem i ćwiczeniami siłowymi
CEL:  poprawa wydolności i sprawności u osób, które już długo ćwiczą; spore spalanie kalorii, trening – wyzwanie.
INTENSYWNOŚĆ: zmienna, głównie wysoka i średnia

JAK PODOBA WAM SIĘ SERIA HARDCORE?

Dajcie znać, jak podoba Wam się seria dla zaawansowanych – Hardcore? Tak samo jak seria Starter (dla osób początkujących) będzie ukazywała się na kanale co jakiś czas. Oczywiście oprócz tego na moim kanale znajdziecie też treningi dla osób średnio-zaawansowanych, rozciaganie a także sporo filmów dotyczących zdrowego trybu życia w ogóle – dlatego zachęcam do subskrypcji, żeby nie przegapić nowości!


Jeśli nie chcesz przegapić nowych treningów i filmów na moim kanale – możesz zasubskrybować mój kanał TUTAJ. Będzie mi bardzo miło!

Nowe filmy ukazują się w poniedziałki (treningi) i czwartki (filmy o diecie i ćwiczeniach).

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.