TreningiZestawy ćwiczeń

STARTER – trening dla osoby początkującej w domu. Bez skakania, dla osób bez kondycji [WIDEO]

Trening dla osoby początkującej to wcale nie taka prosta sprawa – większość zestawów w sieci, mimo że oznaczona jako „początkujący” – wcale taka nie jest. A nie ma chyba nic gorszego, niż włączenie treningu i to uczucie zniechęcenia, które cię dopada już w pierwszych minutach… Na szczęście, ze Starterem tak nie ma! To seria prostych treningów, przeznaczonych specjalnie dla osób mega początkujących, bez kondycji. Nie zawiera skakania, nie obciąża znacznie stawów, sprawdzi się także u osób z dużą nadwagą czy wracających po długiej przerwie.

Trening dla osoby początkującej – Starter. Co to za trening?

STARTER – to prosty trening dla osoby początkującej, na całe ciało. Zawiera ćwiczenia cardio oraz wzmacniające, dzięki czemu będzie idealny, by jednocześnie budować kondycję, wzmacniać sylwetkę i rozpocząć przygodę z ćwiczeniami. Trening zawiera już rozgrzewkę i schłodzenie.
DLA KOGO:  dla osób początkujących, powracających po długiej przerwie, osób z dużą nadwagą, osób starszych, dla osób zaawansowanych w celu podbicia dziennej aktywności (jako dodatek)
RODZAJ:  trening mieszany, ogólnorozwojowy: cardio oraz wzmacnianie
CEL:   poprawa kondycji, spalanie kalorii, wzmocnienie całego ciała, przydatny w odchudzaniu
INTENSYWNOŚĆ:  niska i średnia, zależnie od poziomu zaawansowania

POZOSTAŁE TRENINGI DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Jeśli dopiero zaczynasz, pod tym linkiem znajdziesz inne treningi dla początkujących: KLIK.

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW!

trening dla osoby początkującej

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami dotyczącymi ćwiczeń, zdrowia i odżywiania – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.